




Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileOferiți-vă un pantofar din stejar care pare că miroase mereu a pădure și a verdeață! Garantat, acum pantofii dvs. nu vor mai fi împrăștiați prin toată casa, ci vor fi bine organizați în hol.
| Produs în | CN |
|---|---|
| Înălțime picior | 14 cm |
| Capacitate de încărcare | 20 kg |
| Greutate | 1.8 kg |
| Înălțime | 40 cm |
| Lățime | 80 cm |
| Îngrijire | Se pot folosi uleiuri sau ceară pentru întreținerea lemnului/a se trata cu ulei înainte de utilizare./curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Confetti |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Clasic |
| Calitate | Extra |
| Material raft | Lemn masiv de stejar |
| Culoarea picioare | Maro caramel |
| Material picioare | Lemn masiv de stejar |
| Finisaj suprafață | Tratat cu ulei |
| Culoare lemn | Lemn de caramel |
| Tip pantofar | Raft |
| Decor | Stejar |
| Material structură | Lemn masiv de stejar |
| Material | Lemn masiv |
| Culoare | Culoare naturală |
| Producător | Rowico |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Material solid de culoare plăcut mai închisă. Design simplu și funcțional.
Botni excelent.
Perfect. Calitate bună, foarte frumos.
Lemn de foarte bună calitate, totul arată bine după asamblare.
Orificii pre-găurite incorect.

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

160×230 cm, cu fir scurt, de interior


26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suporturi pentru prosoape, din metal

160×230 cm, cu fir scurt, dreptunghiular
Livrare gratuită
154×230 cm, de interior, din material sintetic

160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
160×230 cm, dreptunghiular, în stil rustic

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

40×40 cm, cu pene, pătrată

Din metal

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită