Recomandăm
Canapea bej cu tapițerie din in 200 cm Pace - Karup Design
Dimensiuni 37×200×75 cm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 3.115,25 RON
- 19.04.2026 - 3.115,25 RON
- 10.03.2026 - 2.948 RON
- 06.03.2026 - 2.948,65 RON
- 20.02.2026 - 2.829,65 RON
- 15.02.2026 - 2.663,2 RON
- 14.02.2026 - 2.829,65 RON
- 23.01.2026 - 2.827 RON
- 16.01.2026 - 2.828 RON
- 11.11.2025 - 2.829 RON
- 07.11.2025 - 2.663,2 RON
- 31.10.2025 - 2.829,65 RON
- 25.10.2025 - 2.862,94 RON
- 17.01.2025 - 2.665 RON
- 27.09.2024 - 2.634 RON
- 17.09.2024 - 3.099 RON
- 13.09.2024 - 2.634 RON
- 30.08.2024 - 3.099 RON
- 28.08.2024 - 2.634 RON
- 22.08.2024 - 2.479 RON
- 21.08.2024 - 2.759 RON
- 20.08.2024 - 3.449 RON
- 16.08.2024 - 2.932 RON
Descrierea produsului
Picioarele simple, dar perfect elegante fac din canapeaua Pace o piesă ce nu se va demoda niciodată. Construcția ușoară, din lemn de pin, este rezistentă făcând produsul ca și întreg și mai valoros, nu doar estetic pe placul tău. Designul este „încoronat” de o suită de perne confortabile, numai bune pentru relaxare. Despre brand: Compania Karup Design a fost înființată în anul 1972 de către fondatorul Preben Christensen. Motivat de ideile sale și-a început afacerea într-o fermă veche. Fiind unul dintre primii producători europeni de mobilier cu un design simplu, estetic și practic, afacerea s-a dezvoltat rapid, fiind necesar chiar să găsească locații noi și eficiente pentru compania sa pentru a putea satisface cererea de pe piața de profil. Lacul aplicat structurii acestui produs nu este, în mod intenționat, 100% opac. La o privire mai atentă, strălucirea naturală a lemnului poate fi observată.
Dimensiuni
| Lăţime: | 200 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 75 cm |
| Înălţime: | 37 cm |
Specificații
| Stil | Rustic, Scandinav |
|---|---|
| Materialul cadrului | Lemn masiv |
| Tip spătar | Jos |
| Culoare | Bej |
| Fermitatea șezutului | Mediu ferm |
| Perne de scaun | Detașabile |
| Perne de spătar | Detașabile |
| Produs în | PL |
| Lățime șezut | 200 cm |
| Adâncime șezut | 73 cm |
| Înălțime șezut | 37 cm |
| Înălțime picior | 23 cm |
| Capacitate de încărcare | 250 kg |
| Greutate | 29 kg |
| Dimensiune canapea | Cu 3 locuri |
| Înălțime | 37 cm |
| Lățime | 200 cm |
| Husă detașabilă | Nu |
| Îngrijire | Se aspiră cu regularitate/curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Dimensiunea zonei de dormit | 75x200 |
| Umplutură | Amestec din fibre reciclate/spumă (PUR) |
| Seria | Pace |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Scandinav/boho |
| Calitate | Extra |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Material picioare | Lemn masiv de pin |
| Material structură | Lemn masiv de pin |
| Compoziție țesătură | 25% in/75% bumbac |
| Martindale | 25000 martindale |
| Denumire tapițerie | LINEN 914 |
| Material tapițerie | Amestec de bumbac/in |
| Producător | Karup |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Cuvertură bej matlasată 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cm


































