Recomandăm
Comodă modulară crem joasă din lemn masiv de pin 200x85 cm Basu – WOOOD
4.351,15 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 4.351,15 RON
- 19.04.2026 - 4.351,15 RON
- 23.01.2026 - 4.283,15 RON
- 16.01.2026 - 4.383,93 RON
- 22.11.2025 - 4.282 RON
- 01.11.2025 - 4.283 RON
- 31.10.2025 - 4.283,15 RON
- 28.10.2025 - 5.039 RON
- 25.10.2025 - 4.333,54 RON
- 23.10.2025 - 5.039 RON
- 28.01.2025 - 4.990 RON
- 24.01.2025 - 4.241 RON
- 21.01.2025 - 4.990 RON
- 17.01.2025 - 4.391 RON
- 14.01.2025 - 4.990 RON
- 01.11.2024 - 4.249 RON
- 30.10.2024 - 4.990 RON
- 29.10.2024 - 4.241 RON
- 29.10.2024 - 4.092 RON
- 27.10.2024 - 4.241 RON
- 27.10.2024 - 4.092 RON
- 21.10.2024 - 4.990 RON
- 16.10.2024 - 4.241 RON
- 08.10.2024 - 4.990 RON
- 04.10.2024 - 4.241 RON
- 01.10.2024 - 4.990 RON
- 27.09.2024 - 4.241 RON
- 17.09.2024 - 4.990 RON
- 13.09.2024 - 4.241 RON
- 04.09.2024 - 4.990 RON
- 16.08.2024 - 4.249 RON
Descrierea produsului
Comodă modulară crem joasă din lemn masiv de pin 200x85 cm Basu – WOOOD
Specificații
| Stil | Rustic |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Decor | Pin |
| Sistem de deschidere | Clasic - cu balamale |
| Formă | Dreaptă |
| Culoare | De culoare crem |
| Material | Lemn masiv |
| Picioare | Cu picioare, Fără picioare |
| Produs în | NL |
| Înălțime picior | 10 cm |
| Greutate | 50.5 kg |
| Înălțime | 85 cm |
| Lățime | 200 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Basu |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Scandinav |
| Calitate | Extra |
| Caracteristici | Cu rafturi/cu uși |
| Material structură | Lemn masiv de pin |
| Producător | WOOOD |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

40,43 RON
Cârlig de perete Wenko Blandas, auriu mat
Autoadeziv, de perete, diametru

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
8×8×48 cm, suspendat, diametru

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
110,66 RON
Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

136,16 RON154,99 RON
Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru
















