








Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplică de exterior cu senzor de mișcare și senzor crepuscular. Se pornește automat după lăsarea întunericului atunci când este detectată mișcare. Raza de acțiune a senzorului: 8 m. Timp de iluminare: între 3 secunde și 3 minute. Sensibilitate la lumină ambientală: 20-2.000 lx. Unghi de detecție: 150°.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Putere | 230V |
| Culoare | Gri |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Stil | Altele |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Flux luminos total | 1800 lm |
| Funcție | Tehnologie LED/Cu senzor |
| Echivalent cu un bec convențional | 125 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Grad de rezistență mecanică | IK06 |
| Formă | Dreptunghiular |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Series | FLIP Redo, OUT WALL Redo |
| Producător | Redo |


Freestanding, - montare sol, cu alimentare solară
În stoc
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
Din metal
În stoc
De perete
În stoc

De perete, din plastic
În stoc
Din plastic
În stoc

De perete, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, - montare sol
În stoc
De perete
În stoc
Freestanding, - montare sol, din metal
În stoc
De perete, din metal
În stoc
De perete
În stoc
De perete
În stoc
Din metal
În stoc


De perete
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stoc
Freestanding
În stoc

Din metal
În stoc
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, din metal
În stoc
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, din metal
În stoc
De perete, din metal
În stoc
Freestanding
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Cu abajur, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc

De perete
În stocLivrare gratuită
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită