


Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 146,99 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lenjeria de pat este fabricată din bumbac plăcut, cu închidere cu fermoar. Asigură un confort perfect în timpul somnului. Are o imprimare de înaltă calitate, care garantează rezistența culorilor. Pentru ca lenjeria de pat să dureze cât mai mult, vă recomandăm să o spălați pe partea inversă, cu fermoarul închis. Setul include: 1x față de pernă 70 x 90 cm 1x cearșaf de plapumă 140 x 200 cm
| Material | Bumbac |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip de lenjerie | O persoană |
| Imprimeu | Floral |
| Tip închidere | Fermoar |
| 4home | 4HOME |
| Dimensiuni cuvertură | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni pernă | 70 x 90 cm |
| Închidere | Fermoal |
| Mărime | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Spălare recomandată | 60 °C |
| Tip pat | Pat single |
| Producător | Bellatex |
Recenzii ale utilizatorilor
foarte frumos și de calitate