
Coș de gunoi metalic Ariane 20L inox
Cu pedală, drept, pentru deșeuri mixte
Livrare în peste 2 zileDimensiuni 32×25×19 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Coș de gunoi practic, care asigură curățenia în încăperea în care va fi folosit. Perfect pentru bucătărie, baie și birou. Coșul este fabricat din plastic de înaltă calitate. Coșul de gunoi se deschide manual cu ajutorul unui capac cu balamale. Designul său menține conținutul coșului închis și invizibil în orice moment.
| Lăţime: | 25 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 19 cm |
| Înălţime: | 32 cm |
| Material | Plastic |
|---|---|
| Tip | Deșeuri mixte |
| Capacitate | Până la 25 l |
| Volum | 9 l |
| Producător | Orion |

Cu pedală, drept, pentru deșeuri mixte
Livrare în peste 2 zile
Touch control, din inox, rotund
În stocLivrare gratuită
Touch control, din inox, pentru deșeuri mixte
Disponibil în 4 e-shop-uri

Touch control, rotund, pentru deșeuri mixte
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Touch control, din inox, drept
În stocLivrare gratuită
Touch control, pentru deșeuri mixte
În stocLivrare gratuită
56×64 cm, cu pedală, din inox
În stoc
60×44×29 cm, din plastic, pentru deșeuri mixte

45×40×26 cm, din plastic, pentru deșeuri mixte
Disponibil în 2 e-shop-uri

Touch control, din inox, pentru deșeuri mixte

Din plastic, stivuibile, fără capac
În stoc
29×36×10 cm
În stoc



33×35×11 cm
În stoc
20×35×40 cm, cu capac
În stoc



Motiv de Crăciun, pentru biscuiți
În stoc

6×50 cm
În stoc



15×29×20 cm, din plastic
În stoc