
PROMO Taburet turcoaz SMART II. calitate
În stil modern, din material textil, cu picioare
Dimensiuni 44×90×65 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 752 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Compoziția de acoperire: 100% Polyester Material de acoperire: Catifea (Velur) Culoare: Turcoaz - Lincoln 75 Dimensiunile Taburetului Lăţime: 90 cm Adâncime: 65 cm Înălţime: 44 cm Inspirați-vă în continuare Trio cupoane | -15 % Mobilier Pentru copii Trio cupoane | -10 % Trio cupoane | -20 %
| Lăţime: | 90 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 65 cm |
| Înălţime: | 44 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Material tapițerie | Textil |
| Picioare | Cu picioare, Fără picioare |
| Culoare | Turcoaz |
| Forma | Dreptunghiulară, Rotundă |
| Material | Tapițate |
| Latime | 90 cm |
| Adancime | 65 cm |
| Inaltime | 44 cm |
| Spatiu de depozitare | Fara spatiu de stocare |
| Materialul husei | Catifea raiată |
| Capacitate de incarcare | 120 kg |
| Greutate | 30 kg |

În stil modern, din material textil, cu picioare

44×90×65 cm, rotunde, în stil modern

38×65×65 cm, cu spațiu de depozitare, în stil modern
În stoc
44×90×65 cm, în stil modern, din material textil

38×65×65 cm, cu spațiu de depozitare, în stil modern
Livrare în peste 2 săptămâni
Cu spațiu de depozitare, în stil modern, din material textil
În stocLivrare gratuită
38×65×65 cm, cu spațiu de depozitare, în stil modern
Livrare în peste 2 săptămâni
Cu spațiu de depozitare, din material textil, tapițat
În stocLivrare gratuită
40×40×40 cm, rotunde, dreptunghiulare
În stoc
Cu spațiu de depozitare, din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din material textil, tapițat
În stocLivrare gratuită
40×40×40 cm, rotunde, dreptunghiulare
În stoc
30×30×30 cm, cu spațiu de depozitare, în stil modern

38×65×65 cm, cu spațiu de depozitare, în stil modern
În stoc
Rotunde, în stil modern, din material textil
În stoc
În stil modern, din material textil, tapițat
În stocLivrare gratuită
40×40×40 cm, rotunde, dreptunghiulare
În stoc
38×65×65 cm, cu spațiu de depozitare, în stil modern
În stoc
Din ratan, în stil modern, fără picioare
În stocLivrare gratuită
Cu spațiu de depozitare, în stil modern, fără picioare
În stoc
Din lemn, în stil modern
În stoc
Cu spațiu de depozitare, din material textil, tapițat
În stocLivrare gratuită
Cu spațiu de depozitare, din ratan, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din material textil, tapițat
În stocLivrare gratuită
Cu spațiu de depozitare, din lemn
În stocLivrare gratuită
44×90×65 cm, în stil modern, din material textil

În stil modern, din material textil, tapițat
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din piele ecologică, tapițat
În stocLivrare gratuită
Rotunde, în stil modern, din material textil
În stocLivrare gratuită
Din lemn, pufuri, de exterior
În stocLivrare gratuită
În stil modern, fără picioare, de exterior
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil rustic, fără picioare
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor stejar, tip cutie
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc

17×150 cm, decor pin, tip cutie
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
90×200 cm, în stil modern, decor fag
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
73-83×46×56 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Tapițat, în stil modern, decor stejar
În stoc
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc