
Spot Zuma Line 2204BD-3-BK FORI 3xGU10/50W/230V negru/auriu
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Polux pe care îl avem în stoc la prețul de 294.99 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Orientabile | Da |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Stil | Altele |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Loc | Dormitor/Hol/Cameră de zi |
| Soclu | GU10 |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Număr de becuri | 4 |
| Becuri incluse | NU |
| Series | ARRAS Polux |
| Producător | Polux |

Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, cu finisaj din bronz / alamă
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orientabil, smart, în stil modern
În stoc
În stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
De 230V, din lemn
În stoc
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil industrial
În stoc
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită