


Dimensiuni 33×28×15 cm
Coșul de gunoi are un recipient interior detașabil din plastic, ceea ce face mai ușoară și mai curată manipularea gunoiului. Simplehuman produce, de asemenea, pubele interioare de schimb. Le puteți cumpăra la un preț redus. Întoarceți capacul și doar pliați sacul peste marginea pubelei. Odată închis, tot plasticul rămâne ascuns sub capac. Coșul are dimensiuni practice care îl fac potrivit pentru spațiile mici.
| Lăţime: | 28 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 15 cm |
| Înălţime: | 33 cm |
| Formă | Dreaptă |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip | Deșeuri mixte |
| Capacitate | Până la 25 l |
| Producător | Simplehuman |