





Dimensiuni 45×110×54 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 1.649 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Cod Produs: MCAU202 Produs NOU Furnizor: Germania Livrare: 1-10 zile in functie de stoc - in toata tara Descriere Produs: Culoare: Alb imitatie Marmura - Auriu Material: Metal, MDF Dimensiuni masuta: Lungime: 110 cm Adancime: 53.5 cm Inaltime: 45 cm Greutate: 18 kg Greutate maxima suportata: 150 kg
| Lăţime: | 110 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 54 cm |
| Înălţime: | 45 cm |
| Formă | Dreptunghiulare |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Suprafață | Mată |
| Material | Metal, PAL, Marmură |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Culoare | Alb |
| Producător | EMobili |

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, ovală, în stil modern

În stil modern, mată, din PAL
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, mată

42×90×60 cm, mată, decor stejar

Lucioasă, din sticlă, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată

40×100×60 cm, în stil modern, mată

Extensibilă, ovală, în stil modern

40×100×60 cm, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată

Cu sertare, combinată, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Pentru fete
În stocLivrare gratuită
Cu capac, - tip masă
În stocLivrare gratuită
Cu sertar, din PAL, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mat, drept
În stocLivrare gratuită
Cu sertar, cu picioare, din PAL
În stocLivrare gratuită
Cu pantofar, în stil modern, mat
În stocLivrare gratuită
Cu pantofar, mat, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Cu oglindă, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
Mată, dreaptă, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picior rotativ, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din PAL, din stofă
În stocLivrare gratuită
De perete, în stil modern, fără ramă
În stocLivrare gratuită
Cu oglindă, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din material textil, tapițerie din stofă
În stocLivrare gratuită
Cu pantofar, mat, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mat, - soldat de bucătărie
În stocLivrare gratuită