Recomandăm
Scaune de dining gri 2 buc. Monte Carlo – House Nordic
Dimensiuni 91×59×47 cm
1.282,65 RON
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 1.282,65 RON
- 19.04.2026 - 1.282,65 RON
- 10.03.2026 - 1.286 RON
- 14.02.2026 - 1.214,65 RON
- 16.01.2026 - 1.214 RON
- 14.01.2026 - 1.295 RON
- 01.11.2025 - 1.214 RON
- 27.10.2025 - 1.319 RON
- 25.10.2025 - 1.228,94 RON
- 10.03.2025 - 1.429 RON
- 05.03.2025 - 1.229 RON
- 28.01.2025 - 1.429 RON
- 24.01.2025 - 1.215 RON
- 21.01.2025 - 1.429 RON
- 17.01.2025 - 1.258 RON
- 17.09.2024 - 1.429 RON
- 13.09.2024 - 1.215 RON
- 11.09.2024 - 1.429 RON
- 05.09.2024 - 1.143 RON
- 04.09.2024 - 1.429 RON
- 28.08.2024 - 1.239 RON
Descrierea produsului
Scaune de dining gri 2 buc. Monte Carlo – House Nordic
Dimensiuni
| Lăţime: | 59 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 47 cm |
| Înălţime: | 91 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Seturi | 2 buc |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Gri |
| Produs în | CN |
| Tip | Tapițat |
| Număr piese | 2 buc. |
| Lățime șezut | 47 cm |
| Adâncime șezut | 46 cm |
| Înălțime șezut | 47 cm |
| Capacitate de încărcare | 120 kg |
| Greutate | 6.4 kg |
| Înălțime | 91 cm |
| Lățime | 59.5 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Umplutură | Spumă (PUR) |
| Seria | Monte |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Oțel |
| Material | Metal/capitonat |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Martindale | 30000 martindale |
| Material tapițerie | Material textil |
| Producător | House Nordic |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

116,44 RON
Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

48,44 RON52,79 RON
Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

103,69 RON
Termos pentru mâncare Termo – Orion

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

135,14 RON
Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

243,09 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

388,44 RON423,86 RON
Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
62,89 RON
Pămătuf de praf din pene de struț – Addis

275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

295,74 RON
Cuvertură bej matlasată din jacquard 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cm

421,97 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Hot Air Balloon – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată
































