Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 456,11 RON
- 19.03.2026 - 456,11 RON
- 10.03.2026 - 490,44 RON
- 16.01.2026 - 507,75 RON
- 01.11.2025 - 461,59 RON
- 27.10.2025 - 507,75 RON
- 25.10.2025 - 496,21 RON
- 20.10.2025 - 576,99 RON
- 20.10.2025 - 577 RON
- 14.10.2025 - 496 RON
- 09.10.2025 - 576,99 RON
- 09.09.2025 - 548,99 RON
- 26.06.2025 - 539 RON
- 20.06.2025 - 447 RON
- 10.06.2025 - 539 RON
- 07.06.2025 - 464 RON
- 27.05.2025 - 539 RON
- 23.05.2025 - 464 RON
- 16.01.2025 - 458,1 RON
- 15.01.2025 - 478,46 RON
- 27.12.2024 - 433 RON
- 24.12.2024 - 509 RON
- 21.12.2024 - 433 RON
- 20.12.2024 - 411 RON
- 10.12.2024 - 484 RON
- 06.12.2024 - 411 RON
- 05.12.2024 - 484 RON
- 06.11.2024 - 438,3 RON
- 01.11.2024 - 414 RON
- 30.10.2024 - 484 RON
- 29.10.2024 - 411 RON
- 29.10.2024 - 397 RON
- 29.10.2024 - 411 RON
- 28.10.2024 - 397 RON
- 28.10.2024 - 411 RON
- 27.10.2024 - 397 RON
- 27.10.2024 - 411 RON
- 27.10.2024 - 397 RON
- 21.10.2024 - 484 RON
- 16.10.2024 - 411 RON
- 08.10.2024 - 484 RON
- 04.10.2024 - 411 RON
- 01.10.2024 - 484 RON
- 27.09.2024 - 411 RON
- 17.09.2024 - 484 RON
- 13.09.2024 - 411 RON
- 30.08.2024 - 484 RON
- 28.08.2024 - 411 RON
Descrierea produsului
Notă: Pentru mai multă stabilitate, vă recomandăm să fixați suportul de pantofi pe perete.
Dimensiuni
| Lăţime: | 70 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 24 cm |
| Înălţime: | 85 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip | Cu rafturi, Cu uși rabatabile |
| Produs în | DK |
| Capacitate de încărcare | 10 kg |
| Greutate | 16.7 kg |
| Înălțime | 85 cm |
| Lățime | 70 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul mânerelor | Metal |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Shoes |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Finisaj ușă | Folie |
| Material ușă | Placă aglomerată din lemn |
| Finisaj suprafață | Folie |
| Tip pantofar | Cu deschidere/închis/fixare pe perete necesară |
| Sistem de agățare | Nu |
| Material | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Producător | Tvilum |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Întregul mobilier este de calitate slabă, rafturile interioare sunt fabricate dintr-un material inferior. Două dintre rafturile interioare au sosit chiar și deteriorate. Nu știu cum se poate solicita garanția după asamblare.
Calitate proasta! A venit fara manere!
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
montaj simplu, calitatea ambalajului și curățenia pentru acest preț sunt destul de slabe
A sosit lovit și zgâriat (superficial dar totuși zgâriat)
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Pămătuf de praf din pene de struț – Addis

Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

Cuvertură bej matlasată din jacquard 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cm

Covor pentru copii crem 160x235 cm Hot Air Balloon – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată






















