Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 2.373 RON la 3.195,64 RON:
Ideal Lux - Lustră aplicată cu LED PERLAGE, 10x G9/3W/230V, Ø 70 cm, negru/fumuriu
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 2.373 RON până la 3.195,64 RON:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 279,51 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorIstoricul prețurilor
- 03.04.2026 - 2.916,13 RON
- 01.04.2026 - 2.916,13 RON
- 27.03.2026 - 2.916,32 RON
- 20.03.2026 - 3.129,91 RON
- 03.04.2026 - 2.636,62 RON
- 01.04.2026 - 2.636,62 RON
- 27.03.2026 - 2.636,62 RON
- 20.03.2026 - 3.066,3 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 2636.62 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Modalitate de suspendare | Aplicată |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 30 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | G9 |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 10 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 3700 lm |
| Tip | Lustră aplicată |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 30 W |
| Tensiune | 230 V |
| Formă | Rotund |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | PERLAGE Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Aplica LED ambientala cu spot directionabil LENNY alba
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră de cristal Orion DLU 1840/35 PLAFOND 3xE27/40W/230V d. 35 cm auriu
Din cristal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplica de perete clasica design italian din alama cu lemn 2810
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lustră LED aplicată MILLA 7xG9/3W/230V, negru cromat/sticlă fumurie
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Eglo 44092 - Spot orientabil GATEBECK, 2xE14/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lustră LED aplicată Brilagi ANTICO 3xE27/60W/230V patină bronz
Din metal, în stil modern, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
Aplica de perete clasica pentru oglinda sau tablou 1000
În stil modern, cu întrerupător, pentru tablouri
În stocLivrare gratuită
Aplica Ambiente cu 2 Brate, Desing Clasic, Finisaj Bronz Antic - Bussy Lighting 3039-52-29
Din metal, în stil modern, cu întrerupător

Eglo 96484 - Lampă LED flexibilă PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W albă
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplica de perete moderna, finisaj cromat, NODI CRYSTAL PL5 098043
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplica de perete cristal Bohemia N21 009/02/1-A all black
Din cristal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de perete Brilagi NUBILA WOOD 1xE27/25W/230V + LED/3W stejar/antracit
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de perete Brilagi NUBILA 1xE27/25W/230V + LED/3W crom/antracit
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lustră aplicată MALIVA 3xE14/15W/230V crom mat/sticlă fumurie
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe tijă ASTRID 8xE27/60W/230V negru
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de perete Brilagi NUBILA 1xE27/25W/230V + LED/3W alamă/antracit
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplica de perete clasica design italian 2701
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de perete Brilagi NUBILA 1xE27/25W/230V + LED/3W alamă/gri
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
vidaXL Lampă de tavan, 25 W, alb, 50x50x25 cm, E27
Din lemn, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe tijă OZZO 3xE14/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de perete Brilagi NUBILA 1xE27/25W/230V + LED/3W crom mat/gri
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră aplicată ONLI TRILLY 3xE14/6W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică Elstead PB-WU-BLACK PEMBROKE 1xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică SOLO BLACK 2xE27/60W/230V neagră/aurie
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Atmosphera - Lampă spot MYHA 2xE14/25W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Aplica de perete rustica fabricata manual din lemn Roata WOOD-RO-AP3
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de perete Brilagi NUBILA WOOD 1xE27/25W/230V + LED/3W stejar/gri
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră aplicată OSMO 6xE27/60W/230V negru
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplica design industrial Hot Pipe II negru A-37697 VC
Cu întrerupător, în stil industrial, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplica Omega cu 2 Brate, Desing Clasic, Finisaj Bronz Antic, Abajur Crem - Bussy Lighting 3035-52-29A
Din metal, în stil modern, cu întrerupător

Aplica de perete pentru baie IP44 ANTOINE crom
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Plafonieră ONLI LILIANA 5xE14/6W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Infantino - Carusel muzical 3în1 pentru pătuț, 3xAAA, roz
Carusele
În stocLivrare gratuită
Cuier de perete cu LED Eglo 99596 CIVITATE LED/18W/230V
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Eglo 410815 - Ghirlandă LED de exterior GOLDEN, 800 LED, 21 m, IP44, alb cald
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED CYNIDECO LED/30W/230V 4000K negru
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Set de unelte Gola Fieldmann 138 buc.
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Aigostar LED/20W/230V 3000K d. 33,7 cm
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
În stocLivrare gratuită
Ledvance - Panou LED RGBW dimabil SMART+ PLANON 30W 230V Wi-Fi + DO
Smart
În stocLivrare gratuită
Set de unelte Gola Fieldmann 66 buc.
Magnetică, cu agățătoare, din plastic
În stocLivrare gratuită



