

Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 2.280,32 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 2280.32 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Culoare | Alb |
| Formă | Rotundă |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 30 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | G9 |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 10 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 3700 lm |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 30 W |
| Tensiune | 230 V |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Bucătărie/Dormitor/Cameră de zi |
| Series | PERLAGE Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |

În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu abajur, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu protecție IP44
În stoc
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită



Smart
În stocLivrare gratuită
Magnetică, cu agățătoare, din plastic
În stocLivrare gratuită