






Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 218 RON până la 330 RON:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 41,33 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă modernă, potrivită pentru utilizare în interior și exterior (IP44). Bateria se încarcă cu ajutorul cablului USB de 1 m inclus. Decorațiune de exterior unică, care creează o atmosferă plăcută și primitoare. Luminozitate reglabilă în 3 trepte prin comutatorul de pe corpul lămpii (100% = 300 lm 4 h, 70% = 200 lm 6 h, 30% = 100 lm 12 h). Baterie încorporată cu o durată de funcționare de până la 12 h (în funcție de modul ales). Timp de încărcare: 3 h. Baterie litiu-ion 18650 integrată cu o capacitate de 2200 mAh.
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip | Lampă de masă/Lampă de exterior |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi/Foisor |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat/Reîncărcabil |
| Metodă de conectare | USB |
| Tip de fișă de curent | USB |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 2,8 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 2,8 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 25 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 300 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Durata de viață a bateriei | 12 h |
| Tensiune | 3,7 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 2,8 W |
| Stil | Altele |
| Capacitate | 2200 mAh |
| Series | MIRANO Nordlux, ELLEN Nordlux |
| Producător | Nordlux |

Freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De 230V, din metal
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită

Suspendat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, din metal
În stoc
Freestanding, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Seturi de
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită


Suspendată
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită