Compară prețurile celor 4 e-shop-uri de la 252 RON la 298,09 RON:
Aplică LED Ideal Lux BINOMIO 1xG9/3W/230V auriu
Oferte recomandate
Alege dintre 4 magazine cu prețuri de la 252 RON până la 298,09 RON:
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 286,03 RON
- 08.05.2026 - 286,03 RON
- 30.01.2026 - 280 RON
- 09.01.2026 - 339 RON
- 21.10.2025 - 342 RON
- 19.09.2025 - 311 RON
- 28.05.2026 - 280 RON
- 08.05.2026 - 280 RON
- 30.01.2026 - 280 RON
- 09.01.2026 - 339 RON
- 21.10.2025 - 342 RON
- 19.09.2025 - 311 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 279.95 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Material | Metal |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Galben |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | G9 |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 370 lm |
| Tip | Aplică |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 30 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3 W |
| Loc | Cameră de zi/Hol/Dormitor |
| Formă | Rotund |
| Series | BINOMIO Ideal Lux, LINGOTTO Ideal Lux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Aplica de perete design industrial Arild
Cu întrerupător, în stil industrial, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Lustră aplicată Globo 15907-3D FLORENTINA 3xE27/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică KYLE 1xE27/100W/230V Elstead QZ-KYLE1
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică ROLLO 1xE14/5W/230V auriu/fumuriu bej
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică neagră cu abajur din catifea maro 18cm - Brescia
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplică neagră cu abajur din catifea taupe 18cm - Brescia Combi
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă LED de perete Brilagi DEYA 1xE14/40W/230V + LED/3W negru
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplică neagră cu braț flexibil și abajur auriu 15 cm - Brescia
Din metal, din plastic, în stil modern
În stoc
Nordlux - Aplica de perete PACO 1xE27/25W/230V
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Lampă de perete HILTON 1xE27/15W/230V alamă/neagră
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Eglo 902124 - Aplică de perete VENTICELLO, LED/20W/230V + LED/0,91W, neagră
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Brilagi CERIA - lustră LED suspendată pe cablu, 1xE27/40W/230V, Ø 45 cm, negru
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă de perete modernă neagră cu bronz închis reglabilă cu USB-C - Croft
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Aplică Aigostar 1xE27/60W/230V maro/negru
Din lemn, din metal, - bec tip LED
În stoc
Aplică neagră cu abajur din catifea bronz 18cm - Brescia
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplică LED Brilagi ANTHONY 1xE14/40W/230V stejar nuc/negru
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Globo 15915-3 - Plafonieră UNDERWOOD, 3 x E27, 40 W, 230 V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică Brilagi COTTAGE 2xE14/40W/230V fag/alb
Din lemn, în stil modern, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
Lampa de perete clasică aurie cu abajur din catifea neagră - Combi
Din metal, cu întrerupător, în stil retro
În stocLivrare gratuită
Plafonieră SOLAR 3xE14/10W/230V negru/gri
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplica de perete LEON 1xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe tijă TORNADO 3xE27/40W/230V negru Zuma Line 1116
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplică industrială neagră cu 2 lumini - Coen
Din metal, cu întrerupător, în stil industrial
În stoc
Lampă de perete Redo 01-4053 FRESNO 1xE27/42W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplica de perete exterior IP65 RASMUS
În stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lucide 06218/01/30 - Aplică perete SEBO 1xE27/40W/230V negru
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Globo 15915-2 - Plafonieră UNDERWOOD 2xE27/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Globo 15548D MAXY 1xE27/40W/230V negru
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplică NIYLAH 1xE27/25W/230V Rabalux 71080
Din lemn, din sticlă, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe tijă RIHA 4xG9/3W/230V Globo 56133-4D
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplică neagră cu abajur din catifea verde 18cm - Brescia
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Aplică Brilagi COTTAGE 2xE14/40W/230V fag/maro
Din lemn, în stil modern, în stil rustic
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Capcană electrică LED UV pentru insecte, 2 x LED, 5 W, 230 V, acoperire 70 m²
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
Brilagi - Lampă LED pentru oglindă de baie TUBEO LED/8W/230V 60 cm IP44 alb
De perete, cu protecție IP44
În stoc