Compară prețurile celor 4 e-shop-uri de la 443 RON la 754,78 RON:
Lampadar LED dimabil Nordlux OMARI 2xLED/3,2W/230V alb
Oferte recomandate
Alege dintre 4 magazine cu prețuri de la 443 RON până la 754,78 RON:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 149,77 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorIstoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 641,67 RON
- 08.05.2026 - 641,67 RON
- 25.02.2026 - 626,67 RON
- 26.11.2025 - 625,6 RON
- 18.11.2025 - 652,4 RON
- 07.11.2025 - 654,44 RON
- 17.09.2025 - 705,9 RON
- 28.05.2026 - 491,9 RON
- 08.05.2026 - 491,9 RON
- 25.02.2026 - 491,9 RON
- 26.11.2025 - 491,9 RON
- 18.11.2025 - 491,9 RON
- 07.11.2025 - 630 RON
- 17.09.2025 - 630 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Lampă modernă de podea cu sursă LED economică.Cap ajustabil al lămpii pentru lumină direcționată.Dimming în trei trepte prin intermediul unui comutator tactil pe lampă.Lungimea cablului: 150 cm.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Cu dimmer | Da |
| Echivalent cu un bec convențional | 25 W |
| Tip | Lampadar |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat/Întrerupător pe corpul produsului |
| Tip de fișă de curent | C |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3,2 W |
| Număr de becuri | 2 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 3,2 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 640 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 41 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 6,4 W |
| Series | DIAL Nordlux, OMARI Nordlux |
| Producător | Nordlux |
Produse similare

Lampă de podea Globo GORLEY 15698SB, 1xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lucide 09739/02/31 - Lampă de podea CLUBS, 2x GU10, 40W, 230V, albă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampadar Ledvance DECOR STICK 1xE27/40W/230V bej
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Schöner Wohnen 19245-16 - Lampă de podea LED cu dimmer BELLIS LED/2,5W/5V IP54 albă
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampadar Ledvance DECOR STICK 1xE27/40W/230V bej
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampadar TRENT Globo 54114-3S - 3x E14/25W/230V
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampadar GALAXY 1xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampa de podea LUX design clasic realizata manual Ginevra
În stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Globo 15968S - Lampă de podea DELEON 1xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampadar LED dimabil Lucide 19791/20/31 ZENITH LED/20W/230V alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Lampadar de Podea cu Luminozitate Reglabilă și Întrerupător cu Pedală, Alb | Aosom Romania
Smart, în stil scandinav, din metal
În stocLivrare gratuită
Rabalux 4061 - Lampadar ACTION 1xE27/100W + E14/25W
În stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Globo Lampadar PLANTA 54317S, 3xE14/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampă de exterior albă - Virginia Foot
Din plastic, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Lampadar ARDEN 1xE27/60W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Redo 01-1797 - Lampă de podea LED dimabilă TORSION LED/24W/230V albă
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampadar Eglo 900869 RONDO 1xE27/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Briloner 1500016 - Lampă de podea LED dimabilă ESTATE, 8 W / 5 V, 4000 mAh, albă
Din metal, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Eglo 33167 - Lampadar TOWNSHEND 2xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Redo 01-4281 - Lampadar LED reglabil SCROLL LED/30W/230V alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă LED reglabilă 3în1, 4W, 5V, 4400 mAh, 3000K, IP54, albă
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Markslöjd 108888 - Lampă de podea LED dimabilă PATRO, 4,9 W/230 V, gri
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampadar cu 2 brate design modern, 3-Step MOODMAKER OMARI alb 2112254001 NL
În stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă LED dimabilă de exterior MANNERA 2,2W/5V 1800mAh bej IP54 Eglo 900461
Din plastic, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Globo 24703SN - Lampadar ANITA 1xE27/40W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lampă de podea modernă din alamă reglabilă - Java
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Halo Design 745050 - Lampă de podea PARIS 1xE27/40W/230V, alamă/alb/stejar
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampadar LED dimabil Lucide 19730/10/11 AARON LED/12W/230V crom
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lucide 19700/01/31 - Lampadar HESTER 1xGU10/7W/230V
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Lampă modernă de exterior bej cu abajur alb IP44 - Big Virginia
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampadar LED dimabil DAWDA LED/4,8W/230V Leuchten Direkt 11012-55
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampadar LED dimabil SIGNUS LED/10W/230V 3000/4500/6500K alb
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Spot în sistem pe șină VOLF 4xGU10/10W/230V negru
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră pentru baie CLARE 2xE27/24W/230V d. 30 cm alb IP54 Brilagi
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lampă LED pentru oglindă de baie TUBEO LED/8W/230V 60 cm IP44 alb
De perete, cu protecție IP44
În stoc
