Recomandăm
298,34 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 298,34 RON
- 19.04.2026 - 298,34 RON
- 05.03.2026 - 277,94 RON
- 05.03.2026 - 277,95 RON
- 23.01.2026 - 286,79 RON
- 21.01.2026 - 326,99 RON
- 16.01.2026 - 286,79 RON
- 10.01.2026 - 298,74 RON
- 06.01.2026 - 326,99 RON
- 27.12.2025 - 277,94 RON
- 08.12.2025 - 261,32 RON
- 05.12.2025 - 277,94 RON
- 28.11.2025 - 261,59 RON
- 01.11.2025 - 277,94 RON
- 27.10.2025 - 291,79 RON
- 23.10.2025 - 261,59 RON
- 16.09.2025 - 277,94 RON
- 16.09.2025 - 326,99 RON
- 12.09.2025 - 281 RON
- 01.08.2025 - 326,99 RON
- 30.07.2025 - 321 RON
- 25.07.2025 - 276 RON
- 15.07.2025 - 321 RON
- 11.07.2025 - 276 RON
- 26.06.2025 - 321 RON
- 20.06.2025 - 266 RON
- 17.06.2025 - 321 RON
- 10.06.2025 - 273 RON
- 06.06.2025 - 276 RON
- 27.05.2025 - 321 RON
- 23.05.2025 - 276 RON
- 23.05.2025 - 273 RON
- 13.05.2025 - 288,89 RON
- 09.05.2025 - 292,1 RON
- 30.04.2025 - 321 RON
- 25.04.2025 - 273 RON
- 18.04.2025 - 257 RON
- 15.04.2025 - 321 RON
- 10.04.2025 - 276 RON
- 07.04.2025 - 321 RON
- 27.03.2025 - 313 RON
- 25.03.2025 - 306 RON
- 24.03.2025 - 263 RON
- 20.03.2025 - 298 RON
- 10.03.2025 - 277,6 RON
- 05.03.2025 - 278 RON
- 26.02.2025 - 277,6 RON
- 26.02.2025 - 347 RON
- 22.02.2025 - 298 RON
- 15.02.2025 - 347 RON
- 13.02.2025 - 298 RON
- 11.02.2025 - 347 RON
- 17.01.2025 - 298,42 RON
- 06.11.2024 - 312,3 RON
- 01.11.2024 - 295 RON
- 30.10.2024 - 347 RON
- 29.10.2024 - 285 RON
- 29.10.2024 - 295 RON
- 29.10.2024 - 285 RON
- 28.10.2024 - 295 RON
- 28.10.2024 - 285 RON
- 27.10.2024 - 295 RON
- 27.10.2024 - 285 RON
- 21.10.2024 - 347 RON
- 16.10.2024 - 295 RON
- 08.10.2024 - 347 RON
- 04.10.2024 - 295 RON
- 01.10.2024 - 347 RON
- 27.09.2024 - 295 RON
- 17.09.2024 - 347 RON
- 13.09.2024 - 295 RON
- 08.09.2024 - 347 RON
Descrierea produsului
Covor violet 160x240 cm Fancy – Hanse Home
Dimensiuni
| Lăţime: | 160 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 240 cm |
Specificații
| Culoare | Mov |
|---|---|
| Amplasare | De interior |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Motiv | Unicolor |
| Produs în | PL |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 5 mm |
| Grosime | 0.7 cm |
| Lungime fir covor | Cu fir scurt |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Greutate | 4.1 kg |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 240 cm |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (velur) |
| Seria | Fancy |
| Model | Monocrom |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 1100 g/m² |
| Densitatea materialului | Joasă |
| Caracteristici | Potrivit pentru aspirator robot |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/a se folosi o spumă de curățare adecvată pentru curățarea produsului |
| Material partea din spate | Polar/fleece |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Hanse Home |
Recenzii
3.52 evaluări
5
0 x4
1 x3
1 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Deși produsul este perfect, l-am returnat deoarece îmi doream unul cu fir lung. Un produs frumos. Serviciul de asistență clienți a fost super-amabil.
Utilizator anonim
Culoare frumoasă.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

110,66 RON
Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

136,16 RON154,99 RON
Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
333,05 RON
Cuvertură bej matlasată 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cm
























