Recomandăm
Blană neagră 210x200 cm - Narma
Dimensiuni 200×210 cm
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 1.435,65 RON
- 19.04.2026 - 1.435,65 RON
- 20.02.2026 - 1.418,65 RON
- 16.02.2026 - 1.669 RON
- 14.02.2026 - 1.418,65 RON
- 27.01.2026 - 1.669 RON
- 23.01.2026 - 1.418,65 RON
- 20.01.2026 - 1.669 RON
- 16.01.2026 - 1.452,03 RON
- 10.01.2026 - 1.669 RON
- 14.11.2025 - 1.418,65 RON
- 11.11.2025 - 1.669 RON
- 07.11.2025 - 1.335,2 RON
- 04.11.2025 - 1.669 RON
- 31.10.2025 - 1.418,65 RON
- 28.10.2025 - 1.669 RON
- 25.10.2025 - 1.435,34 RON
- 23.10.2025 - 1.669 RON
- 15.07.2025 - 1.709 RON
- 11.07.2025 - 1.470 RON
- 26.06.2025 - 1.709 RON
- 20.06.2025 - 1.418 RON
- 10.06.2025 - 1.709 RON
- 07.06.2025 - 1.470 RON
- 27.05.2025 - 1.709 RON
- 23.05.2025 - 1.470 RON
- 25.03.2025 - 1.679 RON
- 20.03.2025 - 1.444 RON
- 10.03.2025 - 1.679 RON
- 05.03.2025 - 1.444 RON
- 26.02.2025 - 1.679 RON
- 22.02.2025 - 1.444 RON
- 20.02.2025 - 1.679 RON
- 17.01.2025 - 1.443 RON
- 20.11.2024 - 1.343,1 RON
- 14.11.2024 - 1.427,1 RON
- 06.11.2024 - 1.483,2 RON
- 01.11.2024 - 1.399 RON
- 30.10.2024 - 1.679 RON
- 29.10.2024 - 1.427 RON
- 29.10.2024 - 1.377 RON
- 28.10.2024 - 1.427 RON
- 28.10.2024 - 1.377 RON
- 27.10.2024 - 1.427 RON
- 21.10.2024 - 1.679 RON
- 16.10.2024 - 1.427 RON
- 08.10.2024 - 1.679 RON
- 04.10.2024 - 1.427 RON
- 01.10.2024 - 1.679 RON
- 27.09.2024 - 1.427 RON
- 17.09.2024 - 1.679 RON
- 13.09.2024 - 1.427 RON
- 08.09.2024 - 1.679 RON
Descrierea produsului
Oferiți-i locuinței dvs. o notă de lux cu această blană de la Narma, care va impresiona de la prima vedere, fie că este așezată pe podea sau pe canapea. Este confecționată din piele și blană , și se caracterizează prin moliciune excepțională, durabilitate excelentă și, nu în ultimul rând, întreținere redusă.
Dimensiuni
| Lăţime: | 200 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 210 cm |
Specificații
| Formă | Atipică |
|---|---|
| Amplasare | De interior |
| Material | Natural |
| Culoare | Negru |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy |
| Tip covor | Blană |
| Tip | Covor din piele |
| Compoziție și tip de material | Piele |
| Grosime | 0.5 cm |
| Greutate | 3.7 kg |
| Lățime | 200 cm |
| Lungime | 210 cm |
| Design | Glamour |
| Calitate | Extra |
| Îngrijire | Curățarea petelor se face doar manual/a se aspira frecvent |
| Compoziție țesătură | 100% piele |
| Producător | Narma |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Suport pentru hârtie igienică auriu din oțel inoxidabil Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

Set olivieră și oțetieră din porțelan Whiteline – Orion
Manuală, Set de recipiente condimente
Disponibil în 2 e-shop-uri

























