








Pantofar alb cu deschidere înclinată din lemn de pin Toby – Støraa
| Produs în | BR |
|---|---|
| Greutate | 23 kg |
| Înălțime | 135 cm |
| Lățime | 80 cm |
| Sistem de închidere | Soft close (închidere silențioasă) |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Toby |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Romantic |
| Calitate | Basic |
| Finisaj suprafață | |
| Tip pantofar | Cu deschidere/închis/fixare pe perete necesară |
| Decor | Pin |
| Material structură | Lemn masiv de pin |
| Material | Lemn masiv |
| Culoare | Alb |
| Producător | Støraa |

Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac


55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suporturi pentru prosoape, din metal

Diametru

40×40 cm, decorativă, cu pene

Freestanding, diametru

Din metal

Între 0,5 - 1 litru

275×23×31 cm, de colț

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Diametru