Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 139,4 RON
- 05.03.2026 - 139,4 RON
- 16.02.2026 - 164 RON
- 14.02.2026 - 139,4 RON
- 27.01.2026 - 164 RON
- 23.01.2026 - 139,4 RON
- 20.01.2026 - 164 RON
- 16.01.2026 - 142,68 RON
- 13.01.2026 - 164 RON
- 05.12.2025 - 139,4 RON
- 01.11.2025 - 155,8 RON
- 31.10.2025 - 139,4 RON
- 25.10.2025 - 141,04 RON
- 24.10.2025 - 164 RON
- 01.08.2025 - 171,99 RON
- 30.07.2025 - 169 RON
- 25.07.2025 - 145 RON
- 15.07.2025 - 169 RON
- 11.07.2025 - 145 RON
- 26.06.2025 - 169 RON
- 20.06.2025 - 140 RON
- 10.06.2025 - 169 RON
- 06.06.2025 - 145 RON
- 27.05.2025 - 169 RON
- 23.05.2025 - 145 RON
- 30.04.2025 - 177 RON
- 25.04.2025 - 150 RON
- 22.04.2025 - 177 RON
- 18.04.2025 - 150 RON
- 15.04.2025 - 177 RON
- 10.04.2025 - 152 RON
- 07.04.2025 - 177 RON
- 27.03.2025 - 172 RON
- 25.03.2025 - 168 RON
- 20.03.2025 - 144 RON
- 10.03.2025 - 168 RON
- 05.03.2025 - 144 RON
- 26.02.2025 - 168 RON
- 22.02.2025 - 144 RON
- 15.02.2025 - 168 RON
- 13.02.2025 - 144 RON
- 11.02.2025 - 168 RON
- 16.01.2025 - 117,6 RON
- 10.01.2025 - 147,84 RON
- 01.01.2025 - 168 RON
- 27.12.2024 - 143 RON
- 24.12.2024 - 168 RON
- 20.12.2024 - 143 RON
- 12.12.2024 - 168 RON
- 20.11.2024 - 120,9 RON
- 06.11.2024 - 121,9 RON
- 01.11.2024 - 127 RON
- 30.10.2024 - 168 RON
- 29.10.2024 - 143 RON
- 29.10.2024 - 138 RON
- 29.10.2024 - 143 RON
- 29.10.2024 - 138 RON
- 28.10.2024 - 143 RON
- 28.10.2024 - 138 RON
- 28.10.2024 - 143 RON
- 27.10.2024 - 138 RON
- 27.10.2024 - 143 RON
- 21.10.2024 - 168 RON
- 16.10.2024 - 143 RON
- 08.10.2024 - 168 RON
- 04.10.2024 - 143 RON
- 01.10.2024 - 168 RON
- 27.09.2024 - 143 RON
- 17.09.2024 - 168 RON
- 15.09.2024 - 143 RON
Descrierea produsului
Această traversă din poliester de la Oyo Concept te va cuceri de la primul pas. Nu doar că îți va proteja picioarele împotriva frigului, însă dacă se murdărește, poate fi spălată cu ușurință la un program de 30 °C.
Dimensiuni
| Lăţime: | 58 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 240 cm |
Specificații
| Tip | La bucată |
|---|---|
| Amplasare | De interior |
| Tip covor | Traversă |
| Stil | Modern |
| Material | Sintetic |
| Motiv | Abstract |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Poliester |
| Grosime | 0.7 cm |
| Lungime fir covor | Fără fir |
| Formă | Traversă |
| Greutate | 1.5312 kg |
| Lățime | 58 cm |
| Lungime | 240 cm |
| Tip de fabricație | Mașină de lipit |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Model | Patchwork |
| Design | Rustic |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 1100 g/m² |
| Densitatea materialului | Joasă |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea/antiderapant/lavabil |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/spălare la 30°c/a se curăța cu o cârpă umedă |
| Material partea din spate | Poliuretan |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Oyo Concept |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
îndeplinește tot ceea ce am așteptat de la el
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Covor Universal Anouk Abstract, 160 x 230 cm
160×230 cm, cu fir scurt, de interior

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Covor bej din lână 160x230 cm – Flair Rugs
160×230 cm, cu fir scurt, dreptunghiular
Livrare gratuită
Covor bej 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cm, de interior, din material sintetic

Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
Covor Universal Moar Hakuna, 160 x 230 cm
160×230 cm, dreptunghiular, în stil rustic

Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită





















