




Umerașe 5 buc. din metal Victorie – Spinder Design
| Tip | Pentru pantaloni, Clasic |
|---|---|
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Număr piese | 5 buc. |
| Material specific | Oțel |
| Greutate | 1.1 kg |
| Înălțime | 22 cm |
| Lățime | 1 cm |
| Lungime | 42 cm |
| Seria | Victorie |
| Calitate | Special Week 2/Extra |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Producător | Spinder Design |

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

26×17×17 cm, cu capac, diametru

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Din metal

54 cm, ⌀ 25 cm, rotundă, ovală
Disponibil în 2 e-shop-uri

300×120 cm, în stil modern, în stil industrial

Diametru

128×56×304 cm, freestanding

91×57×174 cm, freestanding, diametru

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic