Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 1.248,65 RON
- 19.04.2026 - 1.248,65 RON
- 20.02.2026 - 1.181,5 RON
- 16.02.2026 - 1.349 RON
- 16.01.2026 - 1.295 RON
- 27.12.2025 - 1.146,65 RON
- 08.12.2025 - 1.016 RON
- 05.12.2025 - 1.146,65 RON
- 01.12.2025 - 1.079,2 RON
- 01.11.2025 - 1.146 RON
- 27.10.2025 - 1.268 RON
- 25.10.2025 - 1.160,14 RON
- 23.10.2025 - 1.349 RON
- 24.01.2025 - 1.096 RON
- 21.01.2025 - 1.290 RON
- 17.01.2025 - 1.135 RON
- 08.01.2025 - 1.290 RON
- 20.12.2024 - 1.096 RON
- 10.12.2024 - 1.290 RON
- 06.12.2024 - 1.096 RON
- 03.12.2024 - 1.290 RON
- 21.11.2024 - 1.096,5 RON
- 21.10.2024 - 1.290 RON
- 16.10.2024 - 1.096 RON
- 08.10.2024 - 1.290 RON
- 04.10.2024 - 1.096 RON
- 01.10.2024 - 1.290 RON
- 27.09.2024 - 1.096 RON
- 17.09.2024 - 1.290 RON
- 15.09.2024 - 1.096 RON
Descrierea produsului
Noptieră gri închis Corvo - Teulat
Dimensiuni
| Lăţime: | 48 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 55 cm |
Specificații
| Decor | Stejar |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Material | PAL |
| Tip | Cu sertare |
| Produs în | CN |
| Înălțime picior | 20 cm |
| Capacitate de încărcare | 15 kg |
| Greutate | 19.5 kg |
| Înălțime | 55 cm |
| Lățime | 48 cm |
| Sistem de închidere | Push to open |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Seria | Corvo |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern/scandinav |
| Calitate | Extra |
| Material ușă | MDF |
| Finisaj sertare | Lăcuit |
| Material sertar | MDF |
| Finisaj rafturi | Furnir |
| Material raft | MDF |
| Caracteristici | Cu rafturi/cu sertare |
| Culoarea picioare | Gri închis |
| Material picioare | Lemn masiv de pin |
| Material structură | MDF |
| Producător | Teulat |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Este o noptiera foarte practica si incapatoare. Materialele sunt de calitate iar asamblarea destul de usoara (am asamblat-o impreuna cu fetita mea de 4 ani )
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Cârlig de perete Wenko Blandas, auriu mat
Autoadeziv, de perete, diametru

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×11 cm, dreaptă, diametru

Suport capace Metaltex, lungime 34 cm
Suporturi pentru prosoape, Organizatoare ustensile, din plastic

Raft de colț telescopic de colț pentru baie negru mat din bambus Dolcedo – Wenko
275×23×31 cm, de colț














