Produse care v-ar putea interesa
2.637 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 2.637 RON
- 23.05.2026 - 2.637 RON
- 17.04.2026 - 2.353,65 RON
- 05.03.2026 - 2.234,65 RON
- 06.02.2026 - 1.992 RON
- 05.02.2026 - 2.629 RON
- 16.01.2026 - 1.992 RON
- 10.01.2026 - 2.166 RON
- 18.12.2025 - 2.167 RON
- 18.12.2025 - 2.168 RON
- 08.12.2025 - 1.971 RON
- 05.12.2025 - 2.100 RON
- 28.11.2025 - 2.101 RON
- 22.11.2025 - 2.102 RON
- 01.11.2025 - 2.103 RON
- 27.10.2025 - 2.313 RON
- 25.10.2025 - 2.260,94 RON
- 20.10.2025 - 2.629 RON
- 14.10.2025 - 2.261 RON
- 09.10.2025 - 2.629 RON
- 07.10.2025 - 2.499 RON
- 03.10.2025 - 2.149 RON
- 01.10.2025 - 2.499 RON
- 30.09.2025 - 1.999 RON
- 26.09.2025 - 2.149 RON
- 24.09.2025 - 2.499 RON
- 24.09.2025 - 2.149 RON
- 23.09.2025 - 2.499 RON
- 22.09.2025 - 2.149 RON
- 14.08.2025 - 2.166 RON
- 16.05.2025 - 2.081 RON
- 13.05.2025 - 2.204 RON
- 09.05.2025 - 2.228 RON
- 02.05.2025 - 2.449 RON
- 27.03.2025 - 2.319 RON
- 25.03.2025 - 2.273 RON
- 20.03.2025 - 1.955 RON
- 10.03.2025 - 2.273 RON
- 05.03.2025 - 1.955 RON
- 26.02.2025 - 2.273 RON
- 22.02.2025 - 1.955 RON
- 15.02.2025 - 2.273 RON
- 13.02.2025 - 1.955 RON
- 03.02.2025 - 2.273 RON
- 16.01.2025 - 1.954 RON
- 10.01.2025 - 2.136 RON
- 01.01.2025 - 2.273 RON
- 27.12.2024 - 1.932 RON
- 24.12.2024 - 2.273 RON
- 20.12.2024 - 1.932 RON
- 10.12.2024 - 2.273 RON
- 06.12.2024 - 1.932 RON
- 03.12.2024 - 2.273 RON
- 11.11.2024 - 2.053 RON
- 01.11.2024 - 1.939 RON
- 30.10.2024 - 2.273 RON
- 29.10.2024 - 1.932 RON
- 27.10.2024 - 1.864 RON
- 27.10.2024 - 1.932 RON
- 27.10.2024 - 1.864 RON
- 21.10.2024 - 2.273 RON
- 16.10.2024 - 1.932 RON
- 08.10.2024 - 2.273 RON
- 04.10.2024 - 1.932 RON
- 01.10.2024 - 2.273 RON
- 27.09.2024 - 1.932 RON
- 25.09.2024 - 2.273 RON
Descrierea produsului
Comodă albă joasă 183x87 cm Paris – Tvilum
Dimensiuni
| Lăţime: | 183 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 49 cm |
| Înălţime: | 87 cm |
Specificații
| Formă | Dreaptă |
|---|---|
| Material | PAL |
| Suprafața | Mată |
| Culoare | Alb |
| Produs în | DK |
| Capacitate de încărcare | 52 kg |
| Greutate | 89.9 kg |
| Înălțime | 87 cm |
| Lățime | 183 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Materialul mânerelor | Metal |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Paris |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Clasic |
| Calitate | Basic |
| Caracteristici | Cu sertare/fără picioare |
| Finisaj suprafață | Folie |
| Producător | Tvilum |
Recenzii
5.01 evaluare
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Marfă de calitate.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
103,99 RON131,19 RON
Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, Naproane de masă, la bucată

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

110,66 RON
Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
8×8×48 cm, suspendat, diametru






































































