


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Juta este un material natural și ecologic, care se integrează perfect în tendințele designului sustenabil. Lămpile din jute combină simplitatea brută și eleganța naturii, creând o atmosferă caldă și primitoare în orice interior. Este alegerea ideală pentru cei care apreciază soluțiile ecologice și doresc să aducă în casa lor elemente apropiate de natură. Alegând lămpile din jute, puneți accent pe stil, armonie și grijă pentru mediu.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Tip control | Întrerupător |
| Material | Lemn |
| Putere | 230V |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Bej |
| Stil | Boho |
| Tip de fișă de curent | C |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Echivalent cu un bec convențional | 65 W/60 W |
| Tensiune | 230 V |
| Soclu | E27 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Tip | Lampadar |
| Funcție | Întrerupător pe cablu/Tehnologie LED |
| Decorul lemnului | Arin |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 935 lm |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 10 W |
| Series | BOHO STYLE Brilagi |
| Producător | Brilagi |
Recenzii ale utilizatorilor
Am ales, deci suntem mulțumiți.

Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, din lemn, cu întrerupător
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din lemn, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită