Mexen Ares radiator electric 1800 x 500 mm, 900 W, negru - W102-1800-500-6900-70
Epuizat
Istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Date tehnice: Înălțime: 1800 mm Lățime: 500 mm Adâncime: 52 mm Culoare: Negru Material: Oțel Putere de încălzire: 900 W Număr de bare de încălzire: 39 Lungimea totală a elementului de încălzire: 839 mm Lungimea elementului de încălzire: 750 mm Lungimea cablului de alimentare: 1,5 m Tensiune de lucru: 230V/50 Hz Grad de protecție: IP44 Control prin buton cu afișaj LED Protecție suplimentară împotriva funcționării pe "uscat" Termostatul încorporat menține temperatura dorită a radiatorului Acoperire de înaltă calitate, durabilă, rezistentă la coroziune Radiatorul necesită umplere cu apă sau un amestec de apă, de exemplu cu glicol, pentru o funcționare corectă Include: suporturi, set de montare și dopuri de etanșare Funcțiile radiatorului: - Sensitive permite setarea temperaturii cu o precizie de 5 grade în intervalul 30°C-70°C - Comfort are opțiunea de uscare, care permite setarea temperaturii de încălzire în intervalul orar selectat - ECO economisește energie prin posibilitatea setării unei temperaturi constante de până la 50°C
Specificații
TipElectrice
ProducătorMexen
Cele mai bune produse de la mexen_ro
Mexen Neptun radiator baie decorativ 1200 x 500 mm, 456 W, negru - W101-1200-500-00-70
Mexen Flat M13 canal de scurgere liniar 2în1 70 cm, inox - 1010070-15
Amplasate în podea
Mexen sifon pentru duș cu separator, crom - 49000-00
-6 %