Mexen Ares radiator electric 1200 x 400 mm, 400 W, negru - W102-1200-400-6400-70
Epuizat
Istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Date tehnice: Înălțime: 1200 mm Lățime: 400 mm Adâncime: 44 mm Culoare: Negru Material: Oțel Capacitate: 4,8 l Putere de încălzire: 400 W Număr de bare de încălzire: 25 Lungimea totală a rezistenței: 479 mm Lungimea elementului de încălzire: 390 mm Lungimea cablului de alimentare: 1,5 m Tensiune de lucru: 230V/50 Hz Grad de protecție: IP44 Control prin intermediul unui buton cu afișaj LED Protecție suplimentară împotriva funcționării „pe uscat” Termostat încorporat care menține temperatura dorită a radiatorului Acoperire de înaltă calitate, durabilă, rezistentă la coroziune Pentru funcționarea corectă, radiatorul necesită umplere cu apă sau un amestec de apă, de exemplu, cu glicol Set complet: suporturi, set de montaj și capace de închidere Funcțiile radiatorului: - Sensitive permite setarea temperaturii cu o precizie de 5 grade în intervalul 30°C-70°C - Comfort are opțiunea de uscare, care permite setarea temperaturii de încălzire într-o scală de ore selectată - ECO economisirea energiei prin posibilitatea de a seta o temperatură constantă de până la 50°C