Mexen Ares radiator electric 700 x 500 mm, 300 W, negru - W102-0700-500-6300-70
Epuizat
Istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Date tehnice: Înălțime: 700 mm Lățime: 500 mm Adâncime: 52 mm Culoare: Negru Material: Oțel Putere de încălzire: 300 W Număr de bare de încălzire: 13 Lungimea totală a rezistenței: 438 mm Lungimea elementului de încălzire: 349 mm Lungimea cablului de alimentare: 1,5 m Tensiune de operare: 230V/50 Hz Grad de protecție: IP44 Control cu ajutorul unui buton cu afișaj LED Protecție suplimentară împotriva funcționării "pe uscat" Termostatul integrat menține temperatura dorită a radiatorului Acoperire de înaltă calitate, durabilă, rezistentă la coroziune Radiatorul necesită pentru funcționare corectă umplerea cu apă sau un amestec de apă, de exemplu, cu glicol Inclus: suspensii, kit de montare și dopuri de închidere Funcții ale radiatorului: - Sensitiv permite setarea temperaturii cu o precizie de 5 grade în intervalul 30°C-70°C - Comfort are opțiuni de uscare care permit setarea temperaturii de încălzire pe o scală orară aleasă - ECO economisește energie prin posibilitatea de a seta o temperatură constantă de până la 50°C
Specificații
TipElectrice
ProducătorMexen
Cele mai bune produse de la mexen_ro
Mexen Neptun radiator baie decorativ 1200 x 500 mm, 456 W, negru - W101-1200-500-00-70
Mexen Emma baterie de chiuvetă înaltă, neagră - 71910-70
Mexen Viki chiuvetă de blat 59 x 40 cm, albă - 21056000
Rotund, montare pe blat, din ceramică
Mexen Hugo cabină de duș dreptunghiulară SMC 120 x 90 cm, alb - 42109012
Dreptunghiulară
Mexen Cornelia chiuvetă de blat 50 x 37 cm, cappuccino mat - 21885064
Montare pe blat, din ceramică, oval
Mexen Flat M13 canal de scurgere liniar 2în1 70 cm, inox - 1010070-15
Amplasate în podea
- design rotund, tip evacuare în spate
Mexen sifon pentru duș cu separator, crom - 49000-00
-6 %