Mexen Mars radiator baie 1500 x 500 mm, 494 W, auriu - W110-1500-500-00-50
Epuizat
Istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Date tehnice: Înălțime: 1500 mm Lățime: 500 mm Adâncime: 30 mm Distanța de conectare: - 45 cm (inferioară) sau 5 cm (centrală) Culoare: Auriu Material: Oțel Greutate: 9,75 kg Reacție la foc: A1 Temperatura de funcționare: max 95 °C Presiune de lucru maximă: 0,6 Mpa Putere de încălzire: - 75/65/20 °C - 494 W Conectori: - 2xG ½″ central - 4xG ½″ de sus și de jos pe partea dreaptă sau stângă Posibilitatea de a monta o rezistență electrică Înveliș de înaltă calitate, durabil și rezistent la coroziune Set complet: suporturi, set de montaj, capace de protecție și aerisitor
Cele mai bune produse de la mexen_ro
Mexen Neptun radiator baie decorativ 1200 x 500 mm, 456 W, negru - W101-1200-500-00-70
-6 %