Mexen Mars calorifer baie 700 x 400 mm, 188 W, auriu - W110-0700-400-00-50
Epuizat
Istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Date tehnice: Îleime: 700 mm Lățime: 400 mm Adâncime: 30 mm Distanța de conectare: - 35 cm (inferior) sau 5 cm (central) Culoare: Auriu Material: Oțel Greutate: 4,06 kg Reacție la foc: A1 Temperatura de funcționare: max 95 °C Presiunea maximă de lucru: 0,6 Mpa Putere de încălzire: - 75/65/20 °C - 188 W Conexiuni: - 2xG ½″ central - 4xG ½″ de sus și jos pe partea dreaptă sau stângă Posibilitatea montării unei rezistențe electrice Strat de vopsea de încaltă calitate, durabil, rezistent la coroziune Inclus: dispozitive de suspendare, set de montaj, capace de etanțare și aerisitor
Specificații
ProducătorMexen
Cele mai bune produse de la mexen_ro
Mexen Neptun radiator baie decorativ 1200 x 500 mm, 456 W, negru - W101-1200-500-00-70
Mexen Emma baterie de chiuvetă înaltă, neagră - 71910-70
Mexen Hugo cabină de duș dreptunghiulară SMC 120 x 90 cm, alb - 42109012
Dreptunghiulară
Mexen Viki chiuvetă de blat 59 x 40 cm, albă - 21056000
Rotund, montare pe blat, din ceramică
Mexen Cornelia chiuvetă de blat 50 x 37 cm, cappuccino mat - 21885064
Montare pe blat, din ceramică, oval
Mexen sifon pentru duș cu separator, crom - 49000-00
-6 %
Amplasate în podea
- design rotund, tip evacuare în spate
Mexen Flat M13 canal de scurgere liniar 2în1 70 cm, inox - 1010070-15
Amplasate în podea
Mexen furtun de duș 150 cm, crom - 79460-00
-5 %