Mexen Mars calorifer baie 700 x 400 mm, 188 W, auriu - W110-0700-400-00-50
Epuizat
Istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Date tehnice: Îleime: 700 mm Lățime: 400 mm Adâncime: 30 mm Distanța de conectare: - 35 cm (inferior) sau 5 cm (central) Culoare: Auriu Material: Oțel Greutate: 4,06 kg Reacție la foc: A1 Temperatura de funcționare: max 95 °C Presiunea maximă de lucru: 0,6 Mpa Putere de încălzire: - 75/65/20 °C - 188 W Conexiuni: - 2xG ½″ central - 4xG ½″ de sus și jos pe partea dreaptă sau stângă Posibilitatea montării unei rezistențe electrice Strat de vopsea de încaltă calitate, durabil, rezistent la coroziune Inclus: dispozitive de suspendare, set de montaj, capace de etanțare și aerisitor
Specificații
ProducătorMexen
Cele mai bune produse de la mexen_ro
Mexen Neptun radiator baie decorativ 1200 x 500 mm, 456 W, negru - W101-1200-500-00-70
Mexen Emma baterie de chiuvetă înaltă, neagră - 71910-70
Mexen Hugo cabină de duș dreptunghiulară SMC 120 x 90 cm, alb - 42109012
Dreptunghiulară
Mexen Cornelia chiuvetă de blat 50 x 37 cm, cappuccino mat - 21885064
Montare pe blat, din ceramică, oval
Mexen Viki chiuvetă de blat 59 x 40 cm, albă - 21056000
Rotund, montare pe blat, din ceramică
Mexen sifon pentru duș cu separator, crom - 49000-00
-6 %
Amplasate în podea
- design rotund, tip evacuare în spate
Mexen Flat M13 canal de scurgere liniar 2în1 70 cm, inox - 1010070-15
Amplasate în podea
Mexen Rio cabină de duș pătrată 70 x 70 cm, grafit, crom + cadă Rio, alb - 860-070-070-01-40-4510
Pătrată, fără cădiță
Mexen Mars radiator de baie 700 x 400 mm, 238 W, alb - W110-0700-400-00-20
Mexen Tiber perie de toaletă, crom - 7050550-00
Din metal
Mexen Flow+ cadă de duș semirotundă 80 x 80 cm, negru mat - 46Q708080H
Fără cădiță
Mexen Ardo panou de duș cu gură de scurgere, negru - 7617-04-70
Mexen Cube baterie de cadă termostatică, crom - 77360-00
Cu termostat, cromată
Mexen Fox paravan de baie cu 2 aripi glisant 100 x 150 cm, mat, negru - 891-100-002-70-30
Orientat în dreapta, tip glisant
Mexen Remo suport pentru periuțe de dinți, auriu - 7050738-50
-5 %