Mexen Hades radiator de baie 1800 x 500 mm, 675 W, crom - W104-1800-500-00-01
Epuizat
Istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Date tehnice: Înălțime: 1800 mm Lățime: 500 mm Adâncime: 30 mm Distanța de conectare: - 45 cm (inferior) sau 5 cm (central) Culoare: Crom Material: Oțel Greutate: 13,74 kg Reacție la foc: A1 Temperatură de lucru: max 95 °C Presiunea maximă de lucru: 0,6 Mpa Putere de încălzire: - 75/65/20 °C - 675 W Conexiuni: - 2xG ½″ central - 4xG ½″ de sus și de jos pe partea dreaptă sau stângă Posibilitatea instalării unei rezistențe Strat de vopsea de înaltă calitate, rezistent la coroziune În set: suporturi, set de montare, dopuri de închidere și aerisitor
Specificații
CuloareAlb
ProducătorMexen
Cele mai bune produse de la mexen_ro
Mexen Neptun radiator baie decorativ 1200 x 500 mm, 456 W, negru - W101-1200-500-00-70
Mexen Emma baterie de chiuvetă înaltă, neagră - 71910-70
Mexen Viki chiuvetă de blat 59 x 40 cm, albă - 21056000
Rotund, montare pe blat, din ceramică
Mexen Hugo cabină de duș dreptunghiulară SMC 120 x 90 cm, alb - 42109012
Dreptunghiulară
Mexen Cornelia chiuvetă de blat 50 x 37 cm, cappuccino mat - 21885064
Montare pe blat, din ceramică, oval
Mexen Flat M13 canal de scurgere liniar 2în1 70 cm, inox - 1010070-15
Amplasate în podea
- design rotund, tip evacuare în spate
Mexen sifon pentru duș cu separator, crom - 49000-00
-6 %