Mexen Hades radiator baie 1500 x 400 mm, 461 W, auriu - W104-1500-400-00-50
Epuizat
Istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Date tehnice: Înălțime: 1500 mm Lățime: 400 mm Adâncime: 30 mm Distanța între conexiuni: - 35 cm (inferior) sau 5 cm (central) Culoare: Auriu Material: Oțel Greutate: 9,68 kg Reacție la foc: A1 Temperatura de operare: max 95 °C Presiune maximă de lucru: 0,6 Mpa Putere de încălzire: - 75/65/20 °C - 461 W Conectori: - 2xG ½″ central - 4xG ½″ de sus și de jos, pe partea dreaptă sau stângă Posibilitate de montare a unei rezistențe electrice Acoperire de înaltă calitate, durabilă, rezistentă la coroziune Include: suporturi, set de montaj, dopuri de etanșare și aerisitor
Cele mai bune produse de la mexen_ro
Mexen Neptun radiator baie decorativ 1200 x 500 mm, 456 W, negru - W101-1200-500-00-70
Montare pe blat, din ceramică, oval
Mexen Flat M13 canal de scurgere liniar 2în1 70 cm, inox - 1010070-15
Amplasate în podea
- design rotund, tip evacuare în spate
Mexen sifon pentru duș cu separator, crom - 49000-00
-6 %