Mexen Uran radiator baie 1800 x 500 mm, 801 W, antracit - W105-1800-500-00-66
Epuizat
Istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Specificații
ProducătorMexen
Cele mai bune produse de la mexen_ro
Mexen Neptun radiator baie decorativ 1200 x 500 mm, 456 W, negru - W101-1200-500-00-70
Mexen Emma baterie de chiuvetă înaltă, neagră - 71910-70
Mexen Hugo cabină de duș dreptunghiulară SMC 120 x 90 cm, alb - 42109012
Dreptunghiulară
Mexen Viki chiuvetă de blat 59 x 40 cm, albă - 21056000
Rotund, montare pe blat, din ceramică
Mexen Cornelia chiuvetă de blat 50 x 37 cm, cappuccino mat - 21885064
Montare pe blat, din ceramică, oval
Mexen sifon pentru duș cu separator, crom - 49000-00
-6 %