Recomandăm
Perna anatomica VISCO LUXURY ALOE VERA 45x75 cm - geanta ZIP
Dimensiuni 45×75 cm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 84 RON
- 10.12.2025 - 84 RON
- 27.10.2025 - 78 RON
- 01.08.2025 - 84 RON
- 01.07.2025 - 82 RON
- 10.02.2025 - 78 RON
- 09.12.2024 - 84 RON
- 25.11.2024 - 80 RON
- 29.09.2024 - 84 RON
Descrierea produsului
Material husă: microfibră cu aloe vera Umplutură de pernei: spumă cu memorie reciclată în formă de batoane Viscolattice MEMORY din materii prime pre-certificate STANDARD 100 de OEKO - TEX Spălare: Cel puțin de două ori pe an la 30°C Centrifugare la cea mai mică viteză Nu uscați în uscător Ambalat în pungă cu fermoar Cum să alegeți o pernă? Ezitați să alegeți o pernă care va promova un somn sănătos și vă va ajuta să adormiți liniștit? Nu subestimați alegerea pernei. Urmăriți doar câțiva parametri de bază care vor face alegerea mult mai ușoară. Citiți articolul integral Cum să îngrijiți pernele? Am pregătit pentru voi o serie de articole pentru a vă arăta cum să îngrijiți corect pernele. Pernele joacă un rol important în asigurarea unui somn de calitate și a confortului, așa că este esențial să le acordăm o îngrijire adecvată. Citiți articolul integral
Dimensiuni
| Lăţime: | 45 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 75 cm |
Specificații
| Tip | Anatomic |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Umplutură | Spumă de memorie, Poliester |
| Motiv | Unicolor |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 °C |
| Material umplutura | Spuma poliuretanica |
| Greutate | 0,5 kg |
| Latime | 45 cm |
| Recomandat pentru | Pat de o persoana standard, Pat dublu standard |
| Lungime | 75 cm |
| Anti alergic | Da |
| Anatomica | Da |
| Anotimpuri | Tot anul |
| Dimensiune | 45 x 75 cm |
| Materialul husei | Microfibra |
| Utilizare | 4 anotimpuri |
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 140 x 200 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, roz Dimensiune: 200 x 220 cm
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Poncho prosop de plaja BORNEO albastru inchis 80x145 cm
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, turcoaz Dimensiune: 200 x 220 cm
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac KELOPA mov Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra GREY LINE gri Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra CATMOSPHERE colorata Dimensiune lenjerie de pat: 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc













