

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampadar modern. Potrivit doar pentru interior (IP20). Ușor de utilizat cu ajutorul telecomenzii (inclusă). Poate fi controlat și cu ajutorul aplicației gratuite NEDES Smart. Aplicația este disponibilă pe sistemele Android și iOS. Produsul are funcție de reglare continuă a intensității și de modificare a temperaturii luminii. Temperatură de culoare: 3.000 K până la 6.500 K. Funcție de memorie și mod de lumină de veghe. Mai multe corpuri de iluminat pot fi controlate cu o singură telecomandă. Sursă LED economică încorporată.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Tip | Freestanding |
| Stil | Altele |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 80 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 5200 lm |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Întrerupător pe cablu |
| Echivalent cu un bec convențional | 360 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 80 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 20000 ON/OFF |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Tip de fișă de curent | C |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 80 W |
| Series | LAMP Nedes |
| Producător | NEDES |

Din metal, sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, RGB
În stoc
Electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stoc
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din metal, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc

Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită