Recomandăm
Scaune de dining albe 2 buc. Swan – Unique Furniture
Dimensiuni 81×49×52 cm
1.783 RON
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 1.783 RON
- 19.03.2026 - 1.783 RON
- 10.03.2026 - 1.785 RON
- 20.02.2026 - 1.690,65 RON
- 16.02.2026 - 1.989 RON
- 14.02.2026 - 1.690,65 RON
- 12.02.2026 - 1.989 RON
- 23.01.2026 - 1.689 RON
- 17.01.2026 - 1.690 RON
- 27.12.2025 - 1.690,65 RON
- 01.11.2025 - 1.690 RON
- 27.10.2025 - 1.805 RON
- 25.10.2025 - 1.710,54 RON
- 03.07.2025 - 1.949 RON
- 01.06.2025 - 1.656 RON
- 01.06.2025 - 1.949 RON
- 23.05.2025 - 1.656 RON
- 10.04.2025 - 1.676 RON
- 10.03.2025 - 1.069 RON
- 05.03.2025 - 919 RON
- 26.02.2025 - 1.069 RON
- 22.02.2025 - 919 RON
- 16.02.2025 - 1.069 RON
- 17.01.2025 - 941 RON
- 01.11.2024 - 994 RON
- 30.10.2024 - 1.099 RON
- 28.10.2024 - 934 RON
- 28.10.2024 - 901 RON
- 27.10.2024 - 934 RON
- 27.10.2024 - 901 RON
- 27.10.2024 - 934 RON
- 23.10.2024 - 1.099 RON
- 21.10.2024 - 1.089 RON
- 16.10.2024 - 926 RON
- 08.10.2024 - 1.089 RON
- 06.10.2024 - 926 RON
Descrierea produsului
Scaune de dining albe 2 buc. Swan – Unique Furniture
Dimensiuni
| Lăţime: | 49 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 52 cm |
| Înălţime: | 81 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tapițate | Da |
| Culoare | Alb |
| Produs în | CN |
| Tip | Tapițat |
| Număr piese | 2 buc. |
| Capacitate de încărcare | 110 kg |
| Greutate | 14.2 kg |
| Înălțime | 81.5 cm |
| Lățime | 49 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100/FSC 100% |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Metal |
| Material | Metal/capitonat |
| Compoziție țesătură | 96% poliester/4% acril |
| Martindale | 45000 martindale |
| Material tapițerie | Bouclé |
| Producător | Unique Furniture |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

177,82 RON189,17 RON
Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

1.063 RON
Covor crem 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

437,88 RON
Măsuță auxiliară rotundă din metal ø 25 cm Salo – House Nordic
54 cm, ⌀ 25 cm, rotundă, ovală
Disponibil în 2 e-shop-uri

250,29 RON
Suport pentru haine negru telescopic din metal Herkules – Wenko
300×120 cm, în stil modern, în stil industrial

276,35 RON293,99 RON
Mop rotativ cu găleată H2PrO – Vileda
Diametru

376,93 RON400,99 RON
Uscător de rufe negru Infinity Flex 30m – Vileda
128×56×304 cm, freestanding

216,19 RON229,99 RON
Uscător de rufe King – Vileda
91×57×174 cm, freestanding, diametru

195,51 RON
Perie de toaletă cu suport pentru hârtie Wenko Rivalita
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic
































