Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 565,25 RON
- 19.04.2026 - 565,25 RON
- 19.03.2026 - 531,25 RON
- 27.01.2026 - 625 RON
- 23.01.2026 - 531,25 RON
- 10.01.2026 - 538,81 RON
- 06.01.2026 - 625 RON
- 05.12.2025 - 531,25 RON
- 28.11.2025 - 500 RON
- 14.11.2025 - 531,25 RON
- 11.11.2025 - 625 RON
- 07.11.2025 - 500 RON
- 05.11.2025 - 625 RON
- 03.11.2025 - 531,25 RON
- 16.09.2025 - 625 RON
- 12.09.2025 - 538 RON
- 01.08.2025 - 625 RON
- 30.07.2025 - 614 RON
- 25.07.2025 - 528 RON
- 15.07.2025 - 614 RON
- 11.07.2025 - 528 RON
- 26.06.2025 - 614 RON
- 20.06.2025 - 510 RON
- 17.06.2025 - 614 RON
- 10.06.2025 - 522 RON
- 07.06.2025 - 528 RON
- 27.05.2025 - 614 RON
- 25.04.2025 - 522 RON
- 15.04.2025 - 614 RON
- 10.04.2025 - 528 RON
- 27.03.2025 - 614 RON
- 25.03.2025 - 599 RON
- 20.03.2025 - 515 RON
- 10.03.2025 - 599 RON
- 05.03.2025 - 515 RON
- 15.02.2025 - 599 RON
- 13.02.2025 - 515 RON
- 11.02.2025 - 599 RON
- 01.11.2024 - 519 RON
- 30.10.2024 - 644 RON
- 29.10.2024 - 528 RON
- 28.10.2024 - 547 RON
- 28.10.2024 - 528 RON
- 28.10.2024 - 547 RON
- 27.10.2024 - 528 RON
- 27.10.2024 - 547 RON
- 21.10.2024 - 644 RON
- 16.10.2024 - 547 RON
- 08.10.2024 - 644 RON
- 06.10.2024 - 547 RON
Descrierea produsului
Covor roșu 160x230 cm Gillingham – Flair Rugs
Dimensiuni
| Lăţime: | 160 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 230 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Tip | La bucată |
| Amplasare | De interior |
| Material | Sintetic |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Tip țesătură | Cu smocuri |
| Culoare | Roșu |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 12 mm |
| Lungime fir covor | Cu fir mediu |
| Greutate | 8.83 kg |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 230 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de fabricație | Brodat la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (velur) |
| Seria | Sincerity Royale |
| Model | Oriental |
| Design | Clasic |
| Calitate | Extra/Back To School |
| Densitate | 2400 g/m² |
| Densitatea materialului | Înaltă |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă/nu se freacă/curățarea petelor se face doar manual/a se aspira frecvent |
| Material partea din spate | Poliester/iută/bumbac/latex/polipropilenă |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Flair Rugs |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Covor excelent!
Covor excelent, poate culorile sunt puțin mai deschise decât în fotografie.
This carpet is really nice, the colors at slighty more bright than on the pictures. It adds a lot of character in my living room. I recommend!
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Covorul este foarte frumos, sunt absolut mulțumit.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din lemn, din metal

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Covor crem 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, unicolor, dreptunghiular
Livrare gratuită
Pat albastru tapițat cu spațiu de depozitare cu saltea 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×127×211 cm, cu saltea, tapițat

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene






















