









Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 1.588 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material masă Placa de mobilier Placa superioara acoperita cu furnir PVC: Stejar craft auriu MDF: negru mat Dimensiuni masă Latime: 120 cm Adâncime: 80 cm Inaltime: 75 cm Grosimea plăcii: 18 mm Material scaun Material catifea: negru Metal: negru Dimensiuni scaun Latime: 48,5 cm Latime scaun: 46 cm Adâncime: 61 cm Adâncimea scaunului: 46 cm Inaltime: 93,5 cm Inaltime sezut: 49,5 cm Greutate: 5,2 kg Capacitate de încărcare: 120 kg Execuţie O combinație elegantă de culori și materiale Masa confortabila pentru 4 persoane Se livreaza dezasamblat Dezvoltarea unor valori precum calitatea, precizia și moderația în interior dă roade. Veți găsi frumusețea în simplitate, acest lucru se aplică de două ori mai des în stilul scandinav. Designul sofisticat inspirat din țările nordice va aduce spațiului ușoară, energie și aerisire. O paletă subtilă de culori mărește și luminează optic spațiul. Interioarele se remarcă prin funcționalitate și curățenie. Salile de mese și bucătăriile scandinave creează un spațiu mare deschis, plin de lumină și armonie. Masa de sufragerie Mado 120 x 80 cm este potrivita si pentru incaperi mai mici datorita dimensiunilor sale. Picioarele negre și un blat în decor de stejar artizanal auriu vor decora orice sufragerie. Nu vă fie teamă să combinați cu accesorii mai îndrăznețe și scaune tapițate. Cum să alegi o masă? Nu merită să subestimezi alegerea unei mese. Este un loc în care petreci timp împreună cu familia și prietenii. Din acest motiv, este necesar să aveți suficient confort și spațiu. Citiți articolul integral Inspirați-vă în continuare Mobilier Trio cupoane | -10 % Trio cupoane | -20 % Trio cupoane | -15 % Pentru copii
| Decor | Stejar |
|---|---|
| Caracteristici | Cu scaune |
| Material | PAL |
| Formă | Drepte |
| Număr persoane | 4 |
| Culoare | Negru |
| Decor din lemn | Stejar |
| Desfasurare | Fara pliere |
| Material scaun | Metal, Țesatura de catifea |
| Forma mobilierului | Rectangular |
| Numar de locuri | Pentru 4 persoane |
| Grosimea blatului | 18 mm |
| Inaltimea scaunului | 49,5 cm, 93,5 cm |
| Inaltimea mesei | 75 cm |
| Adancimea mesei | 80 cm |
| Latimea mesei | 120 cm |
| Latimea scaunului | 48,5 cm |
| Marime | Mica |
| Forma picioarelor | Patru picioare |
| Adancimea scaunului | 61,5 cm |

Cu scaune, din PAL, rotund
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, rotund
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, rotund, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc