

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Brilagi pe care îl avem în stoc la prețul de 204.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Becuri incluse | DA (LED) |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Soclu | Modul LED |
| Puterea de intrare a sursei | 12 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1300 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 90 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12 W |
| Formă | Rotund |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 85 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12 W |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Series | BELLADONNA Brilagi, SIRIJA Brilagi |
| Producător | Brilagi |

Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, înălţime, diametru
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stoc

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită