Recomandăm
Cuvertură crem matlasată din catifea 220x220 cm Kingsley – Catherine Lansfield
Dimensiuni 220×220 cm
281,34 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 281,34 RON
- 17.04.2026 - 281,34 RON
- 23.03.2026 - 271,14 RON
- 10.03.2026 - 287,09 RON
- 05.03.2026 - 271,14 RON
- 05.03.2026 - 271,15 RON
- 24.02.2026 - 318,99 RON
- 20.02.2026 - 271,14 RON
- 16.02.2026 - 318,99 RON
- 14.02.2026 - 271,14 RON
- 12.02.2026 - 318,99 RON
- 23.01.2026 - 271,14 RON
- 11.12.2025 - 284,7 RON
- 01.11.2025 - 271,14 RON
- 27.10.2025 - 287,09 RON
- 25.10.2025 - 274,33 RON
- 20.10.2025 - 318,99 RON
- 20.10.2025 - 319 RON
- 14.10.2025 - 274 RON
- 07.10.2025 - 318,99 RON
- 03.10.2025 - 274 RON
- 01.10.2025 - 318,99 RON
- 26.09.2025 - 258 RON
- 19.09.2025 - 258,38 RON
- 16.09.2025 - 271,14 RON
- 16.09.2025 - 318,99 RON
- 12.09.2025 - 274 RON
- 29.08.2025 - 318,99 RON
- 26.08.2025 - 274 RON
- 06.11.2024 - 290,5 RON
- 01.11.2024 - 267 RON
- 30.10.2024 - 313 RON
- 28.10.2024 - 266 RON
- 28.10.2024 - 257 RON
- 27.10.2024 - 266 RON
Descrierea produsului
Cuvertură crem matlasată din catifea 220x220 cm Kingsley – Catherine Lansfield
Dimensiuni
| Lăţime: | 220 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 220 cm |
Specificații
| Culoare | De culoare crem |
|---|---|
| Produs în | CN |
| Compoziție și tip de material | Catifea |
| Proprietățile cuverturii pentru pat | Matlasat |
| Greutate | 1.56 kg |
| Dimensiune | 220x220 |
| Lățime | 220 cm |
| Lungime | 220 cm |
| Seria | Kingsley |
| Model | Monocrom |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 200 g/m² |
| Îngrijire | Curățare chimică |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Catherine Lansfield |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

216,54 RON
Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

255,36 RON
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
275,99 RON
Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

62,3 RON79,04 RON
Cuvertură maro din bumbac reciclat 170x205 cm Merlin – Mijolnir

182,92 RON
Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×10 cm, dreaptă

205,69 RON
Scaun pentru cadă sau duș 45 x 45 cm Bath/Shower - Wenko

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

468,11 RON497,99 RON
Masă de călcat Vileda Total Reflect Plus
Cu priză, freestanding





