

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră modernă. Sursă LED cu consum redus de energie. Temperatura de culoare este ușor de reglat (3.000-6.500 K) cu telecomanda. Luminozitatea luminii poate fi reglată continuu.
| Stil | Altele |
|---|---|
| Tip | Plafonieră |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 72 W |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Control la distanță |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 72 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 72 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 500 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Flux luminos total | 7200 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 360 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Series | DIMMABLE V-Tac |
| Producător | V-Tac |



Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, înălţime
În stoc

Lăţime, înălţime, adâncime
În stoc
Din plastic, diametru, cu lumină caldă
În stoc
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Din plastic, adâncime, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită


Din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Din plastic, înălţime, diametru
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stoc
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită


Din plastic, adâncime, diametru
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită