

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat LED practic din furnir de stejar. Corp de iluminat reîncărcabil, un accesoriu excelent pentru orice interior. Montaj rapid și simplu. Cu ajutorul telecomenzii incluse, puteți regla intensitatea luminii în trei trepte: 100 / 50 / 10 %.Funcționarea este asigurată de o baterie Li-Ion încorporată de 2200 mAh, 3,7V. Timp de iluminare: max. 20 h (în funcție de modul selectat). Timp de încărcare: 8 h. Funcție practică de temporizator (1, 3 sau 6 h). Funcție de memorie - la pornirea corpului de iluminat, ultimele setări alese sunt păstrate până la o modificare ulterioară. Încărcare prin cablul USB inclus. Pentru încărcare, puteți scoate cu ușurință lumina din suportul de perete și o puteți fixa rapid înapoi după încărcare.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | La distanță |
| Material | Lemn |
| Amplasare | Living și dormitor, Scări |
| Lățime | Lăţime |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Metodă de conectare | USB |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Loc | Cameră de zi/Hol/Dormitor |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 1,3 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Flux luminos total | 180 lm |
| Formă | Rotund |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Control la distanță/Pe baterii, incluse |
| Tensiune | 3,7 V |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Puterea de intrare a sursei | 1,3 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Capacitate | 2200 mAh |
| Durata de viață a bateriei | 20 h |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 1,3 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Tip | Aplică |
| Series | PALMA Paul Neuhaus, PUNTUA Paul Neuhaus |
| Producător | Paul Neuhaus |

Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din lemn, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, în stil scandinav
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Cu întrerupător, în stil retro, pentru living și dormitor
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită