
Brilo - Plafonieră LED RGBW cu reglaj al intensității, 20 W, 230 V, 2200–6500 K, Ø 27 cm
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Bara luminoasă inteligentă. Tehnologia RGBIC permite afișarea mai multor culori simultan și reglarea intensității luminii de la 1 la 100%. Datorită funcției RGB, puteți alege dintre 16 milioane de culori și crea o atmosferă unică în încăpere. Control segmentat al culorilor - mai multe culori simultan datorită tehnologiei RGBIC. Reglare lină a luminozității prin aplicația mobilă (compatibilă cu iOS și Android). Suportă control vocal prin Amazon Alexa și Google Home. Fiecare segment luminos se sincronizează perfect cu muzica dvs. datorită senzorului muzical. Activați senzorul muzical integrat și lăsați corpul de iluminat să pulseze în ritmul muzicii preferate. Setul include 6 bare și 2 conectori de colț, care vă permit să creați forma exact așa cum vă doriți. Datorită funcției practice de memorie, corpul de iluminat reține ultima setare.Benzile individuale se conectează prin clic. Instalare simplă pe perete cu ajutorul benzilor 3M.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Putere | 24V, 230V |
| Rgb | Da |
| Tip | Benzi cu LED |
| Lățime | Lăţime |
| Stil | Altele |
| Funcție | TUYA/Tehnologie LED/RGB |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor/Cameră de lucru |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 170 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 2400 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Series | RGBIC Brilo |
| Producător | Brilo |

Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Electrică, de perete
În stoc
Electrică, de 230V, de perete
În stoc
Electrică, de perete
În stoc
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită

Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Din cristal, electrică, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică

Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete, ECOlogică
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită