

Dimensiuni 33×60×18 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Raft suspendat cu iluminare LED pentru expunerea cărților, decorațiunilor și multor altceva. Datorită stilului modern și simplu, se potrivește în orice casă. Realizat în culoarea neagră. Fabricat din metal. Dimensiuni: 33 x 60 x 18 cm.
| Lăţime: | 60 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 18 cm |
| Înălţime: | 33 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Formă | Drepte |
| Culoare | Negru |
| Tip | Raft/Aplică |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Capacitate portantă | 1 kg |
| Series | WALL SHELF Asir, SHELF Luminex |
| Producător | Luminex |

De colț, din lemn masiv, mată
În stocLivrare gratuită
Din lemn masiv, mată, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Din lemn masiv, mată, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Din lemn masiv, mată, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Din lemn masiv, mată, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Din PAL, mată, dreaptă
În stocLivrare gratuită
De colț, din lemn masiv, mată
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, dreaptă
În stocLivrare gratuită
Din lemn masiv, mată, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Din lemn masiv, mată, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Din PAL, mată, dreaptă
În stocLivrare gratuită
Din lemn masiv, mată, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Din lemn masiv, mată, dreaptă
În stocLivrare gratuită
De colț, din lemn masiv, mată
În stocLivrare gratuită
Din lemn masiv, mată, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Din PAL, mată, dreaptă
În stocLivrare gratuită
Din PAL, lucioasă, dreaptă
În stocLivrare gratuită
Din lemn masiv, mată, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Din PAL, mată, dreaptă
În stocLivrare gratuită
Din lemn masiv, mată, dreaptă
În stocLivrare gratuită
Din lemn masiv, mată, dreaptă
În stocLivrare gratuită
Din lemn masiv, mată, dreaptă
În stocLivrare gratuită
Din PAL, mată, dreaptă
În stocLivrare gratuită
Din lemn masiv, mată, dreaptă
În stocLivrare gratuită
Mată, dreaptă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De colț, din PAL, lucioasă
În stocLivrare gratuită
Din PAL, mată, dreaptă
În stocLivrare gratuită
Din PAL, lucioasă, dreaptă
În stocLivrare gratuită
Din lemn masiv, mată, dreaptă
În stocLivrare gratuită
Din lemn masiv, mată, dreaptă
În stocLivrare gratuită
Din lemn masiv, mată, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Din PAL, mată, dreaptă
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc