




Dimensiuni 80×48×57 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 234 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Material: gri deschis Plastic: alb Lemn: fag Dimensiuni Latime: 48 cm Adâncime: 57 cm Inaltime: 80 cm Inaltime sezut: 46 cm Adâncime sezut: 43 cm Capacitate de încărcare: 110 kg Execuţie Cu sezut extra moale Se livreaza dezasamblat. Inspirați-vă în continuare Scaune de luat masa Scaune Mobilier pentru bucatarie Bucatarie Scaune de sufragerie din catifea Scaune de bar
| Lăţime: | 48 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 57 cm |
| Înălţime: | 80 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Fag |
| Material șezut | Stofă, Plastic |
| Material | Lemn, Plastic |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 80 cm |
| Materialul husei | Tesatura |
| Decor din lemn | Fag |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Rotativ | Nu |
| Aspect | Clasic |
| Materialul picioarelor | Lemn Masiv |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Partea de sezut | Cu captuseala |
| Latime | 48 cm |
| Adancime | 57 cm |
| Forma spatarului | Complet |
| Material sezut | Plastic |
| Model | Bicolor |

83×49×43 cm, cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 5 e-shop-uri

În stil modern, decor stejar, - 2 bucăți
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
76×46×42 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, din piele ecologică
În stocLivrare gratuită
81×48×57 cm, cu picioare din lemn, în stil modern

86×47×42 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri

87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
87×44×50 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, decor fag, în stil retro

Cu picioare din lemn, în stil modern, din stofă
În stocLivrare gratuită
86×47×42 cm, în stil scandinav, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
80×46×54 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
82×49×55 cm, cu picioare din lemn, decor fag
Disponibil în 3 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, în stil scandinav, din stofă

51×57 cm, în stil modern, decor nuc
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
63×57 cm, cu picioare din lemn, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
86×45×54 cm, în stil modern, din stofă
În stoc
În stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, din stofă
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, din stofă

În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
87×54×60 cm, în stil modern, din stofă
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
În stil modern, din stofă, cu picioare din metal

87×45×52 cm, în stil modern, decor fag
Livrare gratuită
45×54 cm, din stofă, cu picioare din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cu picioare din lemn, în stil modern, din piele ecologică
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, în stil modern, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
82×49×52 cm, cu picioare din lemn, decor fag
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
90×200 cm, în stil modern, decor fag
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
17×150 cm, tip cutie, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc