




Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material scaun Țesătură de catifea: gri Oțel: negru Dimensiuni scaun Latime: 57 cm Adancime: 62 cm Inaltime: 82 cm Inaltime sezut: 49 cm Inspirați-vă în continuare Mobilier Pentru copii Trio cupoane | -20 % Trio cupoane | -15 % Trio cupoane | -10 %
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Inaltime | 82 cm |
| Adancime | 62 cm |
| Rotativ | Nu |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Cotiere | Cu cotiere |
| Partea de sezut | Tapitat |
| Aspect | Fotoliu scaun |
| Latime | 57 cm |
| Materialul picioarelor | Otel |
| Materialul husei | Tesatura de catifea |
| Greutate | 6 kg |

Cu picioare din lemn, decor stejar, în stil retro

Cu picioare din lemn, decor stejar, decor nuc
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, - 4 bucăți, stivuibil

În stil modern, cu cotiere, din stofă
Disponibil în 4 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, în stil scandinav, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, în stil retro, - 2 bucăți
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din metal

- 4 bucăți, din stofă, stivuibil
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

În stil modern, cu picioare din metal

84×40×45 cm, în stil modern, cu cotiere
Disponibil în 2 e-shop-uri

Cu cotiere, - 2 bucăți, stivuibil
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, decor stejar

În stil modern, - 4 bucăți, din piele
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, - 4 bucăți, din piele ecologică
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din metal

În stil modern, - 4 bucăți, din plastic
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc