







Dimensiuni 129×111×34 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material MDF furniruit: stejar auriu Oțel lăcuit: negru Ratan sintetic: negru Dimensiuni Latime: 111 cm Adancime: 34 cm Inaltime: 129 cm Execuţie Se livreaza dezasamblat 4 rafturi Inspirați-vă în continuare Trio cupoane | -15 % Mobilier Trio cupoane | -20 % Trio cupoane | -10 % Pentru copii
| Lăţime: | 111 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 34 cm |
| Înălţime: | 129 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Material | PAL, Metal |
| Formă | Dreaptă |
| Decor din lemn | Stejar |
| Spatiu de depozitare | Cu rafturi, Spatiu de depozitare deschis |
| Tipul de locatie | Pe picioare |
| Inaltime | 129 cm |
| Latime | 111 cm |
| Adancime | 34 cm |
| Greutate | 14,5 kg |

Depozitare, lucioasă, în stil modern
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc

Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc