
Aplica LED iluminat exterior IP54 IVER 3000K
De perete, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplicație LED de perete solară eficientă, care se încarcă cu energie solară și are costuri de operare zero. Senor inteligent de crepuscul, care aprinde automat lumina imediat ce se întunecă. Potrivit pentru iluminarea caselor, spațiilor exterioare sau pentru iluminarea clădirilor. Instalare simplă. Timp de iluminare: 8 ore.Baterie reîncărcabilă 1xAA cu capacitate de 300 mAh inclusă în pachet.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Solare | Da |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Tehnologie LED/Tehnologie solară/Senzor crepuscular |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 2 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 2 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Tensiune | 3,7 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 2 W |
| Capacitate | 300 mAh |
| Stil | Altele |
| Series | SOLAR Briloner, SOLAR Immax |
| Producător | Briloner |

De perete, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal
În stoc
De perete, de 230V, lăţime
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din plastic
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită