Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 2.494,1 RON la 2.550,5 RON:
De la 2.494,1 RONîn magazinele online 2
Ideal Lux - Lustră LED suspendată pe cablu ORACLE SLIM LED/83W/230V 4000K Ø 150 cm alb
De la 2.494,1 RONîn magazinele online 2
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 2.494,1 RON până la 2.550,5 RON:
În stocLivrare gratuită60 zile de returnat
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 2494.10 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Soclu | Modul LED integrat |
|---|---|
| Puterea de intrare a sursei | 83 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 6260 lm |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 435 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 83 W |
| Formă | Rotund |
| Unghiul fasciculului luminos | 115 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Loc | Bucătărie/Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 83 W |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | ORACLE IdealLux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

3.181,25 RON
Ideal Lux - Lustru LED suspendat pe cablu ORACLE SLIM LED/77W/230V 3000K Ø 150 cm alb
În stocLivrare gratuită
273,75 RON
Plafonier LED QUADRO 38W 230V 3000-6000K alb cu dimmer + DO
În stocLivrare gratuită
1.174,9 RON
Lustră LED aplicată dimabilă LED/50W/230V 3000-6500K albă Top Light + telecomandă
În stocLivrare gratuită
1.150,34 RON
Ideal Lux - Lustră LED suspendată pe cablu ORACLE SLIM, 37W, 230V, 3000K, Ø 70 cm, albă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
586,9 RON
Plafonieră LED dimabilă LED/50W/230V 3000-6500K Top Light + telecomandă
În stocLivrare gratuită
363,9 RON
Panou LED aplicat cu senzor Telefunken 308806TF LED/25W/230V 4000K
În stocLivrare gratuită
97,68 RON
Plafonieră LED Fulgur 42361 NOMY LED/24W/230V d. 30 cm alb
În stoc
375 RON
Panou LED alb dreptunghiular cu LED, cu dimmer în 3 trepte - Reeves
În stocLivrare gratuită
241,9 RON
Eglo 96152 - LED panel SALOBRENA LED/16W/230V
În stocLivrare gratuită
200,9 RON
Philips 31815/31/16 - Plafonieră LED TWIRLY 27K LED/17W/230V
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
992,55 RON
Lustră LED aplicată OZ LED/48W/230V alb Ideal Lux
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
261,9 RON
Plafonieră LED Ecolite W007-CCT/40W/BI SALY LED/40W/230V IP40 alb
În stocLivrare gratuită
1.216,51 RON
Ideal Lux - Candelabru LED suspendat pe cablu ORACLE SLIM, 53 W, 230 V, 4000 K, Ø 90 cm, alb
Cu lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
1.150,34 RON
Ideal Lux - Lustră LED suspendată pe cablu ORACLE SLIM LED/37W/230V 4000K Ø 70 cm alb
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
403,9 RON
Plafonieră LED dimabilă LED/36W/230V 3000-6500K Top Light + telecomandă
În stocLivrare gratuită
1.216,51 RON
Ideal Lux - Lustru LED suspendat pe cablu ORACLE SLIM LED/53W/230V 2700K Ø 90 cm alb
În stocLivrare gratuită
232,9 RON
Top Light - Plafonieră LED dimabilă 36W 230V 3000-6500K cu telecomandă
În stocLivrare gratuită
222,9 RON
Plafonieră LED încastrată dimabilă PRACTICO 24W/230V IP44 Tuya Immax NEO 07109K
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
241,9 RON
Plafonieră LED REVIT LED/24W/230V d. 30 cm alb Top Light
În stocLivrare gratuită
505,9 RON
Panou LED aplicat dimabil Eglo 79325 SALOBRENA LED/32W/230V alb
În stocLivrare gratuită
525,9 RON
Eglo 97266 - Plafonieră LED FUEVA 1, 25W, 230V, albă, rotundă, 4000K
În stocLivrare gratuită
1.216,51 RON
Ideal Lux - Plafonieră LED ORACLE SLIM LED/37W/230V 4000K Ø 70 cm albă
În stocLivrare gratuită
180,9 RON
LED Panou încastrat OREGA PLUS 60 LED/50W/230V 4000K IP40
În stocLivrare gratuită
353 RON
Plafonieră LED Argon 8781 LIBERO LED/12W/230V 3000K alb
În stocLivrare gratuită
160,3 RON
Plafonieră LED dimabilă Briloner 7377-016 LED/12W/230V 3000-6500K
În stocLivrare gratuită
505,9 RON
Plafonieră LED/36W/230V pătrată albă Top Light
În stocLivrare gratuită
411,9 RON
Plafonieră LED dimabilă OPAL LED/48W/230V Wi-Fi Tuya + telecomandă
În stocLivrare gratuită
363,9 RON
Plafonieră LED dimabilă LED/60W/230V 3000-6500K 49,5 cm alb + telecomandă
În stocLivrare gratuită
166,9 RON
Plafonieră LED/16W/230V albă d. 12 cm
În stocLivrare gratuită
241,9 RON
Plafonieră LED FRAMELESS LED/24W/230V Briloner 7376-116
În stocLivrare gratuită
1.430,29 RON
Ideal Lux - Lustră LED suspendată pe cablu ORACLE SLIM, 40 W, 230 V, 3000 K, Ø 70 cm, albă
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
590 RON
Eglo 97502 - Plafonieră LED dimmerabilă SARSINA, 28W, 230V
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

180,9 RON
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
241,9 RON
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
129,9 RON
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
152,9 RON
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
121,9 RON
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
156,9 RON
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
129,99 RON
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
99,9 RON
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
279,91 RON
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
139,9 RON
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
Cu proiecție
În stoc
383,9 RON
Lampă LED RGB dimabilă cu ceas deșteptător și încărcare Qi Immax 08986L 30W/230V auriu
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
595,9 RON
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
595,9 RON
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
728,9 RON
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
În stocLivrare gratuită
687,9 RON
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
322,9 RON
Set de unelte Gola Fieldmann 138 buc.
În stocLivrare gratuită
253,9 RON
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
516,9 RON
Ledvance - Panou LED RGBW dimabil SMART+ PLANON 30W 230V Wi-Fi + DO
Smart
În stocLivrare gratuită









